Schůzka pro zájemce o školu. Již dnes!
Srdečně zveme všechny rodiče, kteří mají zájem o vzdělávání svých dětí v ZŠ TRNKA, na setkání, které proběhne v úterý 20.2.2024 od 17 hodin v ZŠ TRNKA.
Rodičovská kavárna s Evou Matějkovou
Rodičovská kavárna s Evou Matějkovou “Učení se na základě poznatků o fungování mozku”. Děkujeme za účast a zapojení všem rodičům, kteří přišli na konci ledna na rodičovskou kavárnu. Víte, kolik procent obsahu zapomenete do dvaceti minut, hodiny, týdne? A co s tím můžete dělat? A dokážete bez zapisování, jen ve vaší mysli, urovnat měsíce v roce podle abecedy?
Bazar v TRNCE
Bazar v ZŠ Trnka je za námi, díky že jste přišli a pobyli. Udělalo nám to velkou radost a na bazarovém kontě se nám sešlo krásných 17.040 Kč, kterými se chystáme financovat bezbariérové prvky v naší škole. Šárka Daňková
Ocenění
V den předávání pololetního vysvědčení jsme si užili slavnost předání Pochvala ředitelky školy a třídní učitelky různým žákům TRNKY. Celá škola je hrdá na reprezentanty v různých soutěžích, na podporovatele mladších spolužáků, na aktivní účastníky různých trnkových akcí. Děkujeme všem!
Detail »
Jak si poskytovat zpětnou vazbu
Prvňáčci se dnes učili dávat si zpětnou vazbu. A využili pro tuto dovednost hodinu matematiky. Po spočítání příkladů si sešity prohodili, zkontrolovali a napsali kamarádovi ocenění.
Lívanečky
Družinové vaření lívanečků.
Akce PLES
Těšíte se na trnkový ples stejně, jako my? Vydejte se s námi na nezapomenutelnou plavbu parketem v námořnickém duchu. Třeba se Vám zalíbí výzdoba, na které pracují naši osmáci a deváťáci nebo se vyfotíte ve fotokoutku se zajímavou hláškou... Rezervační systém vstupenek už běží, sál se plní, neváhejte. Plavbě zdar!
Očima fyziky
Žáci navštěvující volitelný předmět Očima fyziky si pro spolužáky připravili malý veletrh neboli "Ultra mega vědecký malotrh". Během středečního odpoledne na svých stanovištích předváděli různé zajímavé a bezpečné pokusy. Na závěr účastníkům za dozoru dospělých i ukázali jeden pokus z kategorie "nikdy to nezkoušejte". Najdete, na které fotce je zachycen?