ZŠ Trnka Dobříš

Domů

Schůzka pro zájemce o školu. Již dnes!
Srdečně zveme všechny rodiče, kteří mají zájem o vzdělávání svých dětí v ZŠ TRNKA, na setkání, které proběhne v úterý 20.2.2024 od 17 hodin v ZŠ TRNKA.
Detail »
Rodičovská kavárna s Evou Matějkovou
Rodičovská kavárna s Evou Matějkovou “Učení se na základě poznatků o fungování mozku”. Děkujeme za účast a zapojení všem rodičům, kteří přišli na konci ledna na rodičovskou kavárnu. Víte, kolik procent obsahu zapomenete do dvaceti minut, hodiny, týdne? A co s tím můžete dělat? A dokážete bez zapisování, jen ve vaší mysli, urovnat měsíce v roce podle abecedy?
Detail »
20.02. 2024
Bazar v TRNCE
Bazar v ZŠ Trnka je za námi, díky že jste přišli a pobyli. Udělalo nám to velkou radost a na bazarovém kontě se nám sešlo krásných 17.040 Kč, kterými se chystáme financovat bezbariérové prvky v naší škole. Šárka Daňková
Detail »
20.02. 2024
20.02. 2024
Ocenění
V den předávání pololetního vysvědčení jsme si užili slavnost předání Pochvala ředitelky školy a třídní učitelky různým žákům TRNKY. Celá škola je hrdá na reprezentanty v různých soutěžích, na podporovatele mladších spolužáků, na aktivní účastníky různých trnkových akcí. Děkujeme všem!
Detail »
Jak si poskytovat zpětnou vazbu
Prvňáčci se dnes učili dávat si zpětnou vazbu. A využili pro tuto dovednost hodinu matematiky. Po spočítání příkladů si sešity prohodili, zkontrolovali a napsali kamarádovi ocenění.
Detail »
20.02. 2024
Lívanečky
Družinové vaření lívanečků.
Detail »
20.02. 2024
Akce PLES
Těšíte se na trnkový ples stejně, jako my? Vydejte se s námi na nezapomenutelnou plavbu parketem v námořnickém duchu. Třeba se Vám zalíbí výzdoba, na které pracují naši osmáci a deváťáci nebo se vyfotíte ve fotokoutku se zajímavou hláškou... Rezervační systém vstupenek už běží, sál se plní, neváhejte. Plavbě zdar!
Detail »
20.02. 2024
Očima fyziky
Žáci navštěvující volitelný předmět Očima fyziky si pro spolužáky připravili malý veletrh neboli "Ultra mega vědecký malotrh". Během středečního odpoledne na svých stanovištích předváděli různé zajímavé a bezpečné pokusy. Na závěr účastníkům za dozoru dospělých i ukázali jeden pokus z kategorie "nikdy to nezkoušejte". Najdete, na které fotce je zachycen?
Detail »