ZŠ Trnka Dobříš

Domů

Milí přátelé a příznivci TRNKY, s radostí oznamujeme, že se nám podařilo během pěti dnů v EPP - Pomáhej pohybem Nadace ČEZ dosáhnout požadovaného počtu bodů. Náš projekt Bezbariérová rampa pro ZŠ TRNKA Dobříš je již mezi ukončenými (https://pomahejpohybem.cz/#projects). Děkujeme všem, kteří náš projekt podpořili! Se srdečným pozdravem, Dagmar Červenková TRNKOVÝ KVĚT, z. s.
Detail »
Dobrý den, milí přátelé a příznivci TRNKY, v pondělí 18. ledna 2021 byl v EPP - Pomáhej pohybem spuštěn náš projekt Bezbariérová rampa pro ZŠ TRNKA.
Detail »
Zápis do 1. třídy ZŠ TRNKA pro školní rok 2021/2022 se uskuteční v pátek 9. dubna 2021.
Detail »
Žáci 1. a 2. ročníku ZŠ se budou i nadále učit ve škole, ostatní žáci (3.- 9. ročník) zůstávají doma a budou se učit distančně nejméně do 22. ledna 2021!
Detail »
Vážení rodiče, z důvodů protiepidemiologických opatření nemůže v letošním školním roce 2020/2021 proběhnout plánovaný Lyžařský kurz pro druhý stupeň ZŠ. Děkujeme za pochopení
Detail »
Změny v organizaci výuky od 4. ledna 2021:  žáci 1. a 2. ročníku ZŠ se budou učit ve škole, ostatní žáci (3.- 8. ročník) zůstávají doma a budou se učit distančně!
Detail »
Dochází k posunu termínu spuštění projektu v EPP - Pomáhej pohybem Nadace ČEZ.
Detail »
Zápis do 1. třídy ZŠ TRNKA pro školní rok 2021/22 se uskuteční v pátek 9. dubna 2021.
Pokud máte zájem o to, aby Vaše dítě navštěvovalo naši školu, domluvte si schůzku s vedením školy zde (bude spuštěno 15. 12. 2020). Na tomto setkání budeme mluvit o tom, jaká máte Vy jako rodiče očekávání a co my jako škola nabízíme. Je vhodné, aby se této schůzky zúčastnili oba rodiče dítěte, pokud je to možné.
Detail »
Změny v organizaci výuky od 30. listopadu: celý 1. stupeň ZŠ (1.- 5. ročník), ostatní žáci (6.- 8. ročník) se budou učit rotačně - tzn. jeden týden ve škole a další týden doma distančně!
Detail »