ZŠ Trnka Dobříš

Domů

Je prostředí internetu pro naše děti bezpečné? Děti jsou jeho nejzranitelnějšími uživateli a stávají se snadnou obětí agresorů v anonymní zóně internetu. Jak můžeme chránit sebe i děti před nástrahami světa online nám poradí pplk. doc. JUDr. Jan Kolouch, Ph.D., který se s důsledky kyberšikany setkává ve své každodenní praxi. Zveme Vás na přednášku a debatu o pohybu dětí na sociálních sítích a rizicích s tím spojených a to ve středu 12. 2. 2020 od 18 hodin do ZŠ TRNKA.
Detail »
Veselé Vánoce a šťastný nový rok 2020!
Přejeme Vám překrásné Vánoce, plné splněných snů a přání! Děkujeme za obrovskou míru podpory, kterou jsme mohli v roce 2019 cítit. Nesmírně si ji v TRNCE vážíme. Děkujeme moc za vstřícnost a ochotu, se kterou se stále setkáváme. Do roku 2020 Vám přejeme zdraví a šťastná setkání! Tým ZŠ TRNKA a Trnkového květu, z.s.
Detail »
Chlapec jménem Giotto
Potěšte se fotografiemi z trnkového vánočního divadla "Chlapec jménem Giotto", příběhu o splněném snu, který nás oslovuje nejen o Vánocích!
Detail »
Krabice od bot v TRNCE
Naše škola se již čtvrtým rokem připojila k charitativnímu projektu s názvem „Krabice od bot“.
Detail »
11.12. 2019
V pátek 20.1.2019 bude ředitelské volno. Provoz školní družiny je pro přihlášené děti zajištěn v době od 7:00 do 15:00 hodin. Tento den nemají děti oběd. Krásný zbytek adventu přeje tým ZŠ TRNKA.
Detail »
09.12. 2019
Konec roku 2019?!
Děkujeme všem štědrým dárcům, kteří v roce 2019 přispěli naší škole nebo zapsanému spolku Trnkový květ, z.s. (zřizovatel ZŠ TRNKA)! Vašich darů si nesmírně ceníme. Také díky Vám se podařilo zrekonstruovat další třídu pro nové prvňáčky v příštím roce. Pokud od nás budete chtít potvrzení o přijetí daru pro daňové účely, prosíme, vyplňte následující formulář.
Detail »
Podpořte TRNKU nákupem přes GIVT.cz
Pokud nakupujete přes internet, můžete v řadě případů podpořit ZŠ TRNKA!
Detail »
Chlapec jménem Giotto aneb vánoční hra o cestě za snem
Vážení a milí rodiče dětí a přátelé TRNKY, s velkou radostí Vás opět zveme na tradiční Vánoční divadlo, a to 17. prosince od 17 hodin ve společenském sále Kulturního domu na Dobříši. Těšíme se na shledání s Vámi, děti a celý tým ZŠ TRNKA
Detail »
Dáme věci i sebe do pohybu
8. prosince pořádá Trnkový květ, z.s. výtvarně-pohybový workshop s názvem "Dáme věci i sebe do pohybu", který se uskuteční v prostorách ZŠ TRNKA pod laskavým vedením expresivní terapeutky Evy Fenclové.
Detail »
Výchova bez poražených
Trnkový květ, z.s. všechny srdečně zve na přednášku a diskuzi s andragogem, terapeutem a lektorem Janem Vávrou nad tématem efektivního rodičovství "Výchova bez poražených". Akce se uksuteční v prostorách ZŠ TRNKA 4. prosince.
Detail »