TRNKOBRANÍ
Ve čtvrtek 2. května čekala všechny žáky ZŠ TRNKA zajímavá akce. Studenti tercie Gymnázia Karla Čapka Dobříš si pro ně připravili spolu se svými učiteli Mgr. Martinou Brabencovou a Mgr. Petrem Švancarem druhý ročník orientačního běhu – „TRNKOBRANÍ“.
Detail »
Květen přináší TRNCE dobré zprávy!
Jaro dělá s TRNKOU divy! Máme obrovskou radost, že se s Vámi můžeme podělit o další dobrou zprávu.
Detail »
Děkujeme! Přidáte se také?
Máme pro Vás další skvělou zprávu! Trnkový květ, z.s. se v minulém roce připojil do projektu GIVT.cz.
Detail »
Děkujeme za nové houpačky!
Děkujeme moc městu Dobříš za dar dvou krásných houpaček pro děti ZŠ TRNKA!
Brigáda v sobotu 25. května 2019
Milí přátelé a příznivci TRNKY, v sobotu 25. května 2019 bychom se rádi v TRNCE věnovali jarnímu úklidu a to jak vevnitř, tak i venku na zahradě.
„Po nás potopa?“ - Den Země 26. dubna 2019
V pátek 26. dubna 2019 jsme se s radostí zúčastnili oslavy Dne Země města Dobříše s tématem „Po nás potopa?“ na hřišti B. Němcové.
Detail »
Generálka a velká inspirace v Chrašticích!
Ve čtvrtek 25. dubna přijala TRNKA s radostí pozvání od pana ředitele ZŠ Chraštice Karla Derfla na generální zkoušku cirkusového představení jejich žáků.
Den Země v lese
Ve středu 24. dubna si naše škola připomněla Den Země. Vypravili jsme se do lesa, kde na nás čekal pan lesník Jan Vacek, který nám vyprávěl o tom, jak les roste a žije a jak se o něj lidé starají.
Děkujeme!
Milí účastníci Brdmanova Jarního běhu pro zdraví, díky za podporu! Díky Vám a štědrému příspěvku a ochotě Ivy a Michala Dudlových se podařilo vybrat na rekonstrukci hezkých 1440 Kč!
Detail »
Informace pro rodiče zájemců o přestup
PŘESTUP DO BUDOUCÍ 5. A 6. TŘÍDY (školní rok 2019-20)