ZŠ Trnka Dobříš

Domů

28.03. 2024
Noc s Andersenem 2024
Společný úvod, zdravice všem nočním čtenářům, čtenářské dílny. Noční hra se sbíráním zlatých klíčků a závěrečná cesta k pokladu. To vše byla naše Noc s Andersenem. Všichni jsme si ji moc užili!
Detail »
Ponožkový den 21.3.2024
Všichni jsme jedineční a jsme za to rádi. A co Vaše dnešní ponožky?
Detail »
28.03. 2024
Expedice se blíží!
Léto se pomalu blíží a tak se i u nás zintenzivňují přípravy na letošní expedici. Které téma by lákalo zrovna Vás? Řopíky, Lifestyle - fyzické a mentální zdraví, Jóga, Rašeliniště, Krajinomalba, Vysokohorská turistika, Astronomie, Kočovné divadlo nebo Sebeobrana?
Detail »
29.02. 2024
Karneval 2024
Dnešní karnevalové odpoledne ve školní družině jsme si všichni společně náramně užili. Děti si zařádily při tanci i herních aktivitách a domů se jim odcházet nechtělo.
Detail »
29.02. 2024
Písmenka
Prvňáčci dnes dokončili svou téměř půlroční práci. Po každém nově naučeném písmenku si od září tvořili stránku do písmenkové knížky, kterou si dnes svázali a hrdě odnesli domů.
Detail »
A že to tedy byla PLAVBA!! Kdo nezažil, neuvěří!
Třetí ročník Benefičního plesu pro TRNKU je za námi a my jsme plni dojmů. Na palubu jsme s pružností TRNCE vlastní po změně plavebního plánu těsně před akcí nastoupili nakonec v sokolovně v Malé Hraštici, které jsme opravdu vděčni za pružnost a velkou ochotu! Děkujeme všem návštěvníkům za opravdu milá setkání, za odvahu přijít tematicky oblečení (o proužky rozhodně nebyla nouze), za velkorysou štědrost a taneční zápal. Paluba se doslova prohýbala!
Detail »
Hledáme rodilého mluvčí - angličtina
Hledáme rodilého mluvčího pro výuku anglického jazyka do ZŠ TRNKA. Nabízíme částečný úvazek, malé a podporující prostředí, týmovou spolupráci a výuku v malých skupinách. Hledáme spolehlivé, kreativně a týmově smýšlející kolegy se vstřícným přístupem k dětem. Zájemci pište, prosím, na reditel@zstrnka.cz.
Detail »
Schůzka pro zájemce o školu. Již dnes!
Srdečně zveme všechny rodiče, kteří mají zájem o vzdělávání svých dětí v ZŠ TRNKA, na setkání, které proběhne v úterý 20.2.2024 od 17 hodin v ZŠ TRNKA.
Detail »
Rodičovská kavárna s Evou Matějkovou
Rodičovská kavárna s Evou Matějkovou “Učení se na základě poznatků o fungování mozku”. Děkujeme za účast a zapojení všem rodičům, kteří přišli na konci ledna na rodičovskou kavárnu. Víte, kolik procent obsahu zapomenete do dvaceti minut, hodiny, týdne? A co s tím můžete dělat? A dokážete bez zapisování, jen ve vaší mysli, urovnat měsíce v roce podle abecedy?
Detail »
20.02. 2024
Bazar v TRNCE
Bazar v ZŠ Trnka je za námi, díky že jste přišli a pobyli. Udělalo nám to velkou radost a na bazarovém kontě se nám sešlo krásných 17.040 Kč, kterými se chystáme financovat bezbariérové prvky v naší škole. Šárka Daňková
Detail »