Asistenti pedagogů

Nikola Vokounová
Asistentka pedagoga v první třídě
Jmenuji se Nikola Vokounová, bydlím v Nečíni. Jsem asistentka pedagoga a vychovatelka ve školní družině. V TRNCE pracuji od 1. září 2018.
Marcela Mrázová
Asistentka pedagoga ve druhé třídě

Jmenuji se Marcela Mrázová, bydlím v Příbrami a mám dvě děti. V ZŠ TRNKA pracuji od 1. září 2018 jako vychovatelka školní družiny a asistentka pedagoga.

04.04. 2022
Asistentka pedagoga ve třetí třídě
Jmenuji se Zuzana Bartáková a bydlím v Mníšku pod Brdy. Mám tři děti, zajímám se o přírodu, historii, ráda čtu i tvořím. Angažuji se také v neziskovém sektoru (zejména v komunitních akcích v Mníšku). Do Trnky jsem jako asistent pedagoga nastoupila 1. 4. 2022.
04.04. 2022
Jana Lojínová
Asistentka pedagoga ve čtvrté třídě
Jmenuji se Jana Lojínová a bydlím na Dobříši. Mám dvě plnoleté děti. Ráda cestuji a poznávám nová místa, země, jejich kulturu a gastronomii.  Mezi mé koníčky patří dálková cyklistika a horská turistika. V současné době vykonávám pozici asistenta pedagoga ve 3. třídě.
06.08. 2020
Eva Štenglová
Asistentka pedagoga v šesté třídě
Jmenuji se Eva Štenglová a od roku 2014 bydlím na Dobříši. Mám jednoho syna, který mě neustále učí něčemu novému. Ráda se procházím po krásných místech a po horách. Ve volném čase organizuji na letišti parašutistické akce, o prázdninách pomáhám již několik let s přípravou a vedením letního tábora. Dále působím jako dobrovolník v Pečovatelské službě města Dobříše.
Markéta Flígrová
Asistentka pedagoga v sedmé třídě

Jmenuji se Markéta Flígrová, bydlím na Dobříši a mám dvě děti.

27.09. 2021
Lucie Patetlová
Asistentka pedagoga v osmé třídě
Jmenuji se Lucie Patetlová a bydlím na Dobříši. Mám jednu dceru. V Trnce pracuji od září 2021 jako asistent pedagoga. Působím také ve vedení 2. roje Lampyris Dobříš. Ve svém volném čase ráda jezdím s rodinou na výlety, chodím do přírody, čtu knihy a hraju si nebo tvořím se svojí dcerou.
Kateřina Šmahelová
Asistentka pedagoga v osmé třídě
Mé jméno je Kateřina Šmahelová, bydlím na Dobříši, mám tři děti a v TRNCE učím tělesnou výchovu a český jazyk a literaturu. Od školního roku 2020/2021 jsem třídní učitelkou fantastických žáků Bety.