Asistenti pedagogů

06.08. 2020
Eva Štenglová
Asistentka pedagoga v 1. třídě
Jmenuji se Eva Štenglová a od roku 2014 bydlím na Dobříši. Mám jednoho syna, který mě neustále učí něčemu novému. Ráda se procházím po krásných místech, běhám po lese nebo pomáhám s parašutistickým provozem na nedalekém letišti.
04.04. 2022
Asistentka pedagoga ve 2. třídě
Jmenuji se Zuzana Bartáková a bydlím v Mníšku pod Brdy. Mám tři děti, zajímám se o přírodu, historii, ráda čtu i tvořím. Angažuji se také v neziskovém sektoru (zejména v komunitních akcích v Mníšku). Do Trnky jsem jako asistent pedagoga nastoupila 1. 4. 2022.
04.04. 2022
Jana Lojínová
Asistentka pedagoga ve 3. třídě
Jmenuji se Jana Lojínová a bydlím na Dobříši. Mám dvě plnoleté děti. Ráda cestuji a poznávám nová místa, země, jejich kulturu a gastronomii.  Mezi mé koníčky patří dálková cyklistika a horská turistika. V současné době vykonávám pozici asistenta pedagoga ve 3. třídě.
Nikola Matějková
Asistentka pedagoga ve 4. třídě
Jmenuji se Nikola Matějková, bydlím v Nečíni. Jsem asistentka pedagoga a vychovatelka ve školní družině ve 4. třídě. V TRNCE pracuji od 1. září 2018.
Marcela Mrázová
Asistentka pedagoga v 5. třídě.

Jmenuji se Marcela Mrázová, bydlím v Příbrami a mám dvě děti. V ZŠ TRNKA pracuji od 1. září 2018 jako vychovatelka školní družiny a asistentka pedagoga ve třídě Hanky Ošťádalové.

Markéta Flígrová
Asistentka pedagoga v 6. třídě

Jmenuji se Markéta Flígrová, bydlím na Dobříši a mám dvě děti.

27.09. 2021
Lucie Patetlová
Asistentka pedagoga v 7. třídě
Kateřina Šmahelová
Asistentka pedagoga v 7. třídě
Mé jméno je Kateřina Šmahelová, mým domovem je Dobříš. Mám dva syny a jednu dceru. TRNCE jsem začala věnovat svoji pozornost první rok její existence, třetím rokem jsem se přidala do týmu jako asistent pedagoga ve 4. a 5. třídě.