Hovno

Pro rodiče

Ráda bych Vás a děti pozvala jménem školní družiny na Drakiádu, která se bude konat 16.10. od 16h.

Když zameškám

V případě nemoci či jiného důvodu delší nepřítomnosti ve škole je potřeba si ve škole vyzvednout učebnice a doplnit chybějící učivo. Níže naleznete soupis probraného učiva, které jsme s dětmi vypracovali ve škole. Může se stát, že níže žádné informace nebudou a to tehdy, pokud budeme všichni nebo když budeme pracovat mimo pracovní sešity.

Pondělí 14.10. -  Pátek 18.10. 2019

Matematika:

Český jazyk:

Paní učitelka

Jmenuji se Kateřin Budíková

Profesní portfolio

Po dokončení přírodovědně zaměřeného gymnázium, jsem strávila několik měsíců v Londýně, kde jsem pracovala a v praxi procvičila svou angličtinu. Mám za sebou tři roky vysokoškolských studií. Od roku 2008 jsem se věnovala volnočasovým aktivitám pro děti v rámci občanského sdružení. Pořádali jsme 10 velkých akcí do roka, jako Dětský den, Čarodějný jarmark, Vítání Jara, aj. Práce s dětmi mi vždy přinášela radost a naplnění. Měla jsem možnost se podílet na multimediálním edukačním projektu "Labyrint světa a Ráj srdce", který byl zaměřen proti xenofobii a rasismu. V tomto projektu jsem si uvědomila, jak je dětská dušička citlivá.
V průběhu svého působení v Trnce jsem absolvovala řadu seminářů, např základní kurz čtením a psaním ke kritickému myšlení, základy matematiky profesora Hejného nebo rozvoj učitelských dovedností.

Co je pro mě při práci důležité

Pro mě je nejdůležitější vytvořit bezpečné prostředí pro děti. Vybudovat ve třídě takovou atmosféru, aby měl každý možnost sdílet své nápady a různé řešení úkolů. Aby se děti nebály říct, co je zrovna napadlo. :)

Těším se na naší spolupráci.