ZŠ Trnka Dobříš

Domů

První samostatný projekt
Dnes třeťáci objevovali, k čemu najdeme v naučné knize Slovníček pojmů a Rejstřík. Vyzkoušeli si najít potřebné informace a domluvili se na prvním projektu v samostatné práci. Cílem je zpracovat ve dvojici téma vybrané soustavy lidského těla. Již teď se těšíme, jaké poznatky budou děti za 14 dní prezentovat.
Detail »
25.01. 2023
Slalom
Prvňáčci si dnes na bruslení vyzkoušeli slalom.
Detail »
25.01. 2023
Na vlastní kůži
Čtvrťáky ve středu provázela dvouhodinovým programem školní psycholožka Líza. Děti si vyzkoušely doslova na vlastní kůži například to, kde má každý z nás své hranice a zjistili, že se to může hodně lišit.
Detail »
Benefiční ples pro TRNKU podruhé!
Vánoční svátky jsou za námi a plesová sezóna se pomalu začíná rozjíždět! Přijďte se spolu s námi pobavit na druhý ročník Benefičního plesu pro TRNKU v sobotu 25. března 2023 od 19 hodin do dobříšské sokolovny tentokrát s tématem 80. a 90. léta. Můžete se těšit na neotřelá taneční vystoupení, bohatou tombolu, dobříšskou kapelu Wocaties Band i lahodné občerstvení. Na odvážné návštěvníky čeká soutěž masek ve stylu 80. a 90. let či osobností z tohoto období. Výtěžek z akce bude využit na splátku rekonstrukce budovy ZŠ TRNKA a její další rozvoj. Předprodej lístků bude zahájen v průběhu února. Více informací naleznete již brzy na našem FB a webových stránkách. zapsaný spolek Trnkový Květ a ZŠ TRNKA
Detail »
11.01. 2023
TRNKA na lyžích
Jak se nám daří na lyžích prozkoumejte v detailu.
Detail »
11.01. 2023
Prvňáčci bruslí
Prvňáčci byli poprvé na ledě! A na bruslení se připravovali i ve školní družině. Přesvědčte se, jak se jim dařilo.
Detail »
Zápis do 1. třídy na školní rok 2023/24
Zápis do 1. třídy ZŠ TRNKA pro školní rok 2023/2024 se uskuteční v pondělí 3. dubna 2023. Podrobnější informace najdete v detailu.
Detail »