ZŠ Trnka Dobříš

Domů

Vážení rodiče, od září 2022 mění naše škola dodavetele obědů. Přecházíme k jídelně Základní školy pod Svatou Horou Příbram. V detailu naleznete podrobné informace.
Detail »
Zahradní slavnost v TRNCE 2022
Milí rodiče, konec tohoto školního roku se rychle blíží a my bychom se s Vámi rádi potkali na Zahradní slavnosti, kterou jsme naplánovali na neděli 26. června od 15 do 19 hodin. Na programu bude vystoupení školní kapely, jedno hudební překvapení, Fashion Bazar a především příležitost k vzájemnému setkání se, povídání, sdílení. Pokud byste měli čas a chuť připravit něco sladkého či slaného na společný stůl, budeme rádi. Prosíme, zda byste svou pomoc mohli zaznamenat do přiložené tabulky, abychom věděli, s čím můžeme počítat. Těšíme se na viděnou! Za trnkový tým Jana Derflová
Detail »
02.05. 2022
BAZAR ROSTLIN v Trnce
Vytáhlo Vás jarní sluníčko na zahradu a balkóny a chybí Vám sazeničky ke zkrášlení oblíbeného koutku? Nebo jste si předpěstovali hromadu zeleninových sazeniček a nevíte, co s nimi, abyste je nemuseli vyhodit? Nebo máte chuť pomoct Trnkové zahradě v rozkvětu? V tom případě Vás srdečně zveme na první trnkový Bazar rostlin ve dnech 20. 5. (13-15:30h) a 21. 5. (9:30-12h) na zahradě TRNKY. Přineste sazenice trvalek, keřů nebo zeleniny! Můžete je měnit, prodávat, nebo darovat za dobrovolný příspěvek. Peněžní či materiální výtěžek bude použit na obnovu naší trnkové zahrady.
Detail »
Benefiční ples ZŠ Trnka bude v květnu!
Velikonoční svátky jsou za námi, pominul už i úplněk a než se dočkáme toho dalšího květnového, můžete se spolu s námi pobavit na krásné trnkové akci s bohulibým účelem. Tedy pokud si na náš benefiční ples zakoupíte vstupenky, které jsou v prodeji právě teď!
Detail »
Výroba přírodní kosmetiky
23. 5. 2022 proběhne od 18:00 v ZŠ TRNKA kurz výroby přírodního balzámu na rty, deodorantu, šumivky do koupele i zubní pasty. S lektorkou Terezou Kamenickou se dozvíte základní informace o výrobě domácí přírodní kosmetiky i o vlastnostech potřebných surovin. Cena 350,- Kč.
Detail »
Květnové pondělky plné ŠITÍ!!!
Zkuste si ušít triko, sukni, legíny nebo tepláky! Čtyři květnové pondělky ve znamení šití od 9. 5. 2022 v ZŠ TRNKA od 15:00 do 17:00. Cena 1200,- Kč za celý kurz.
Detail »
Digitální stopa - AKCE ZRUŠENA!!!
Přijďte zjistit, jak vzniká naše digitální stopa, jak a kým může být uchovávána a jak a jestli vůbec lze smazat. Dozvíte se také o možných rizikách spojených s propagací "reálných" lidí do digitálního světa. S tématy Vás seznámí doc. JUDr. Jan Kolouch, Ph.D. ve středu 27. 4. 2022 od 17:30 v ZŠ TRNKA. Cena 200,- Kč.
Detail »
Velikonoční tvoření pro děti i rodiče
Vážení rodiče a milé děti, zveme Vás na Velikonoční tvoření pořádané naší Školní družinou, které bude probíhat v úterý 12.4.2022 od 15 do 17 hodin. V případě pěkného počasí se akce uskuteční na školní zahradě. Občerstvení bude zajištěno! Těšíme se na Vás, zdraví Školní družina
Detail »
Přijímání dětí do 1. třídy
Zápis do 1. třídy se v naší škole uskutečnil v pátek 1. dubna. Zúčastnilo se jej 34 dětí, které společnými silami pomáhaly zachránit Jeníčka a Mařenku před hrozícím nebezpečím. Záchranná mise byla úspěšná a děti byly odměněny perníčkem z perníkové chaloupky. V úterý 5. dubna v 15:30 proběhne veřejné losování, při kterém budou vylosovány 4 děti, které doplní stávající přijaté žáky, kteří splnili kritéria pro přijetí. Vylosováni budou také další náhradníci. Seznam bude zveřejněný v detailu zprávy. (5. 4. 2022 v 18:00)
Detail »
Zápis do 1. třídy ZŠ TRNKA pro školní rok 2022/2023 se uskuteční v pátek 1. dubna 2022
Máte-li zájem o přijetí Vašeho dítěte do ZŠ TRNKA, v detailu se dozvíte všechny potřebné informace.
Detail »