ZŠ Trnka Dobříš

Domů

4. třída a Rychlé šípy
Včerejší výprava za příběhem Rychlých šípů byla v mnohém pro všechny výzvou. Při dnešní reflexi děti oceňovaly atmosféru a napětí během hry. Při ní si ověřovaly i schopnost vzájemné spolupráce a odhodlání umět si říci o pomoc či nápovědu.
Detail »
Halloween v TRNCE 2023
Halloweenská party, moc jsme si to užili!! Halloween v1., 3. a 4. třídě, vyřezávání a dlabání dýní, dobroty, masky, hudba a tanec, škrabošky a hry. Úžasný den! Dětem se práce moc dařila!!!!
Detail »
05.11. 2023
Rychlé šípy
Rychlé šípy ze 3.třídy pátraly po Záhadě hlavolamu. Po strastiplném a nebezpečném putování po záhadných Stínadlech se jim podařilo objevit hlavolam, který byl ukrytý..
Detail »
05.11. 2023
Podzimníčci
Třeťáčci dnes v družině vyráběli Podzimníčky z přírodnin. Pracovali s velkým nadšením a práce se jim dařila.
Detail »
05.11. 2023
Pokusy se zuby
Hypotézy sedmáků se z části potvrdily, některé byly vyvráceny. Mléčná stolička ponořená dva dny v Coca-cole byla na povrchu hrubá, zbarvila se do hněda. Rýhy na kousacích plochách byly temně zbarvené. V meruňkovém smoothie házela stolička růžové odlesky, byla hrubší. Po Semtexu převládala žlutá barva, výrazněji u krčku zubu a v rýhách na kousacích plochách. Nejúspěšnější byly naše hypotézy o stoličce ve vodní lázni. Nic se u ní nezměnilo. Byla na povrchu lesklá a hladká, bez zbarvení. A jaký druh pití si dnes k obědu dáte Vy?
Detail »
Záchranná stanice 3. třída
Ve středu byla 3. třída na výletě do Záchranné stanice Velký Chlumec.
Detail »
05.11. 2023
Drakiáda 2023
Dnešní družinová Drakiáda se vydařila. I přesto, že nám vítr dnes moc nefoukal, dokázaly děti své dráčky a draky, dostat do výšek nad mraky.
Detail »
05.11. 2023
Nevzdali se!
Nevzdali se! Dnes prvňáčky čekala společná tvorba obrazu - písmenka K. V matematice se vrhli na krokování a běhací počítání a při prvouce si povídali o různých plodinách, ovoci a zelenině. Vše za doprovodu pohybu, teplého čaje a nakonec i sluníčka.
Detail »
Mámo-dcerovské dopoledne
Sobota 4. 11. 2023 9:30 - 12:30. Vztah mámy a dcery je jedinečný. Přijďte ho laskavě podpořit a strávit čas jen jedna pro druhou. Co nás čeká? Společné tvoření, malování hennou, masáž a další. Cena 400 Kč pro 2 osoby. Na akci je třeba se přihlásit dopředu. Pro děti od 4 let. Akce je spolufinancována formou veřejné finanční podpory (dotace) z rozpočtu města Dobříše.
Detail »
Koncert INVISIBLE WORLD
Středa 8. 11. 2023, 19:00 - Autorský kvartet Tomáše Lišky! Zaposlouchejte se do autorské hudby mísící prvky jazzu, komorní hudby a world music z jihomořských a jihovýchodních oblastí našeho kontinentu. Doporučené vstupné 200 Kč. Akce je spolufinancována formou veřejné finanční podpory (dotace) z rozpočtu města Dobříše.
Detail »