ZŠ Trnka Dobříš

Domů

Ve dnech 20.12. - 22. 12. 2021 je ve škole ředitelské volno. V tomto termínu bude pro přihlášené děti zajištěna školní družina v době od 8:00 do 15:00.
Detail »
Naše první, třetí, čtvrtá a pátá třída se zapojily do akce firmy BIOS s r.o., která vyhlásila soutěž o nejkrásněji ozdobený vánoční stromeček, a to vlastnoručně vyrobenými ozdobami. Podívejte se na detail a můžete hlasovat!
Detail »
Vánoční krabice od bot
Jednou z předvánočních tradic, která se v ZŠ Trnka již ustálila, je dobročinná sbírka s názvem Krabice od bot. Naše škola se každoročně stává místem, kam lze přinášet krabice s dárky pro děti, které své Vánoce tráví v dětských domovech, azylových domech či podobných typech zařízení. A nejen pro děti - do azylových domů putují také balíčky pro maminky, tatínky či celé rodiny. V letošním roce se u nás sešlo celkem 230 dárků, které místní organizátorka paní Vojkůvková dovezla do Azylových domů v Mokrovratech a v Příbrami, do organizací Adra Příbram, Terénní služby Příbram a také Indigo Děčín. Moc děkujeme všem, kteří se do této akce zapojili a přispěli tak k tomu, že i děti v nesnadných životních situacích mohou mít radost z překvapení pod vánočním stromečkem.
Detail »
01.12. 2021
Advent s knihou
Milý čtenáři! Otevíráme pro Tebe možnost zapojit se do soutěže „Advent s knihou". Soutěž bude probíhat po celý čas od 1. do 24. prosince. Každý všední den nalezneš pod číslem na webu níže ukázku textu, ilustraci z knihy, poslech části knihy nebo přebal knihy. Tvým úkolem je zjistit, vypátrat, uhodnout název knihy a jejího autora / její autory. Na začátku si vytiskni tabulku, do které budeš názvy knih a autory zaznamenávat. Tabulku s instrukcemi nalezneš na stejných stránkách. Ukázka se vždy objeví až v daný den.
Detail »
Trnkový Fashion Bazar již tuto sobotu!
Další Trnkový fashion bazar proběhne již tuto sobotu 4. 12. 2021 od 10 do 18 hodin v ZŠ TRNKA (při účasti prosíme dodržujte aktuálně platná nařízení). Srdečně Vás zveme!
Detail »
Přednáška - O bezpečnosti na internetu
Milí rodiče, učitelé a přátelé ZŠ TRNKA, srdečně Vás zveme příští středu 13. října  do naší školy v čase od 16.30 do 17.30 na přednášku o bezpečnosti na internetu s panem doc. JUDr. Janem Kolouchem, Ph. D. - můžete si předem připravit otázky, které Vás v souvislosti s bezpečím Vašich dětí online napadají.  Těšíme se na Vás! Tým ZŠ TRNKA
Detail »
INFORMACE PRO ŠKOLY A ŠKOLSKÁ ZAŘÍZENÍ K PROVOZU OD 13.9.2021
Vážení rodiče. Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy informuje, že: Platnost Mimořádného opatření Ministerstva zdravotnictví ČR upravující provoz škol a školských zařízení (č. j.: MZDR 14600/2021-19/MIN/KAN) končí k 10. 9. 2021. Od 13. 9. 2021 proto nebude ve školách a školských zařízeních platit povinnost zajištění screeningového testování dětí a žáků.
Detail »
09.09. 2021
Drakiáda 2021
Družina ZŠ TRNKA srdečně zve všechny děti i jejich dospěláky na společné podzimní pouštění draků!
Detail »