Školní klub

Školní klub je místo odpočinku, relaxace a zájmové činnosti pro žáky II. stupně.

Motto:

Společně a smysluplně trávit volný čas.

Pro koho je klub určen?

Především pro žáky 6. až 9. ročníku naší školy, kteří by rádi využívali přívětivého prostředí školy k odpolednímu společnému odpočinku, ale i ke svobodnému používání různých školních pomůcek pro práci i zábavu.

Časy, prostory a dohledy školního klubu

PO

ÚT

ST

ČT

13:00 - 16:00 12:10 / 13:00 - 16:00 13:00 - 16:00 15:05 - 16:00 12:30 / 13:00 - 16:00

Místnost

7. třída 6., 7. třída 8. třída 6. třída 6., 9. třída

Dohled školního klubu

Lucka B. Majka/Fanča Eva M./Lucka B./Kačka Š. Kačka Š. Majka/Eva M.
Hlavní náplň klubu:

V začátku fungování školního klubu bude ponechán prostor žákům, aby tento čas trávili v rámci školního řádu podle svých představ. K dispozici je jim veškeré vybavení školy, jako jsou hry, knihy, iPady, počítače, mikroskopy, badatelské pomůcky a podobně. Zároveň je žákům ponechána příležitost vymyslet a navrhnout společné aktivity pro všechny.

Školní klub funguje na základě Vnitřního řádu školního klubu.

Přihláška:

Přihlášku do Školního klubu naleznete ZDE.

Docházka do školního klubu je zpoplatněna: 100 korun měsíčně.

Kontakt:

Vedoucí Školního klubu: Lucie Bigoni