Školní jídelna Základní školy pod Svatou Horou, Příbram

• tel.: 318401153
  • email: lucie.novotna@1zs-pb.cz
  • Balbínova 328, Příbram
  • Zde naleznete podrobnější informace o přihlášení strávníka, stravném i odhlašování obědů.

Odhlášení oběda

• Obědy lze objednávat a odhlašovat pohodlně přes aplikaci Strava nebo na stránkách www.strava.cz, kde má strávník přehled jak o jídelníčku, tak financích. Přihlašovací údaje potřebné pro spuštění aplikace poskytneme po registraci strávníků do našeho systému (na základě přihlášek ke stravování, číslo jídelny: 0269).
  • Telefonicky lze obědy odhlásit do 8,00 hodin ráno téhož dne na čísle 318401153.
  • Mailem lze obědy odhlásit na adrese marie.zachova@1zs-pb.cz. do 8,00 hod. Odhlášku mailem vám potvrdíme. Pokud nedostanete potvrzení vaší odhlášky, není odhláška provedena a je nutné odhlášku provést telefonicky.
  • Ráno do 8.00 hod. se obědy neodhlašují první den nového školního roku ani poslední školní den.