Informační schůzka pro zájemce do první třídy ZŠ TRNKA
PŘIPOMÍNÁME! Ve středu 19. února od 18:00 zveme všechny zájemce o 1. třídu ZŠ TRNKA ve školním roce 2020/2021 na informační schůzku, která proběhne v ZŠ TRNKA. Těšíme se na Vás! Jsme si vědomi, že v loňském školním roce se zcela zaplnila první třída sourozenci dětí z TRNKY. Situace v tomto školním roce je jiná, v budoucí první třídě je 8 volných míst.
Přednáška a debata "Bezpečí našich dětí online" s pplk. doc. JUDr. Janem Kolouchem, Ph.D. je zrušena z důvodu nemoci přednášejícího. Děkujeme za pochopení.
27.01. 2020
Zápis 2020/2021
V pátek 3. dubna 2020 nás čeká zápis do 1. třídy.
Vážení rodiče, z důvodu rostoucího počtu chřipkových onemocnění a na základě konzultace s KHS Příbram bude škola uzavřena od středy 22. 1. 2020 do pátku 24. 1. 2020, abychom omezili šíření tohoto onemocnění. Obědy na tyto dny byly všem žákům hromadně odhlášeny. Děkujeme za pochopení. Jana Derflová, ředitelka školy
Je prostředí internetu pro naše děti bezpečné? Děti jsou jeho nejzranitelnějšími uživateli a stávají se snadnou obětí agresorů v anonymní zóně internetu. Jak můžeme chránit sebe i děti před nástrahami světa online nám poradí pplk. doc. JUDr. Jan Kolouch, Ph.D., který se s důsledky kyberšikany setkává ve své každodenní praxi. Zveme Vás na přednášku a debatu o pohybu dětí na sociálních sítích a rizicích s tím spojených a to ve středu 12. 2. 2020 od 18 hodin do ZŠ TRNKA.
Veselé Vánoce a šťastný nový rok 2020!
Přejeme Vám překrásné Vánoce, plné splněných snů a přání! Děkujeme za obrovskou míru podpory, kterou jsme mohli v roce 2019 cítit. Nesmírně si ji v TRNCE vážíme. Děkujeme moc za vstřícnost a ochotu, se kterou se stále setkáváme. Do roku 2020 Vám přejeme zdraví a šťastná setkání! Tým ZŠ TRNKA a Trnkového květu, z.s.
Chlapec jménem Giotto
Potěšte se fotografiemi z trnkového vánočního divadla "Chlapec jménem Giotto", příběhu o splněném snu, který nás oslovuje nejen o Vánocích!
Krabice od bot v TRNCE
Naše škola se již čtvrtým rokem připojila k charitativnímu projektu s názvem „Krabice od bot“.
11.12. 2019
V pátek 20.1.2019 bude ředitelské volno. Provoz školní družiny je pro přihlášené děti zajištěn v době od 7:00 do 15:00 hodin. Tento den nemají děti oběd. Krásný zbytek adventu přeje tým ZŠ TRNKA.
09.12. 2019
Konec roku 2019?!
Děkujeme všem štědrým dárcům, kteří v roce 2019 přispěli naší škole nebo zapsanému spolku Trnkový květ, z.s. (zřizovatel ZŠ TRNKA)! Vašich darů si nesmírně ceníme. Také díky Vám se podařilo zrekonstruovat další třídu pro nové prvňáčky v příštím roce. Pokud od nás budete chtít potvrzení o přijetí daru pro daňové účely, prosíme, vyplňte následující formulář.