ZŠ Trnka Dobříš

Konec roku 2019?!

Konec roku 2019?!
Děkujeme všem štědrým dárcům, kteří v roce 2019 přispěli naší škole nebo zapsanému spolku Trnkový květ, z.s. (zřizovatel ZŠ TRNKA)! Vašich darů si nesmírně ceníme. Také díky Vám se podařilo zrekonstruovat další třídu pro nové prvňáčky v příštím roce. Pokud od nás budete chtít potvrzení o přijetí daru pro daňové účely, prosíme, vyplňte následující formulář.

Formulář k vyplnění ZDE.

Ani ke konci roku neupadáme v TRNCE do zimního spánku a plánujeme další etapu rekonstrukce - přes letní prázdniny bychom rádi zrekonstruovali třídu v přízemí. Držte nám palce!

Pokud máte chuť nám s rekonstrukcí pomoci ještě tento rok, a využít tak slevu na dani, můžete přispět na transparentní účet zřizovatele školy, spolku Trnkový květ, z.s.: 2300859617 / 2010 (Fio Banka, a.s.). 

Děkujeme a přejeme pohodový a provoněný zbytek roku 2019!