Domů

Vážení rodiče, vzhledem k mimořádnému opatření vás žádám, abyste si pozastavili na měsíce duben a květen platby za stravné a školní družinu. V případě, že vám toto nevyhovuje (již máte zaplaceno), bude Vám zaplacená částka vrácena vždy na konci měsíce. Děkuji za pochopení. Ing. Jana Derflová (ředitelka školy)
MŠMT ČR vydalo důležité pokyny k organizaci zápisů k povinné školní docházce pro rok 2020/2021. Zápis proběhne v plánovaném termínu 3. dubna 2020, bez osobní přítomnosti dětí ve škole. Dojde tak pouze k formální části zápisu, motivační část zápisu se neuskuteční. O podrobnostech Vás budeme včas informovat. Ing. Jana Derflová, ředitelka školy
16.03. 2020
Vážení rodiče, po dobu trvání karantény bude budova školy pro všechny osoby uzavřena. Potvrzení pro OČR Vám případně zašleme na vyžádání mailem. Děkuji za pochopení. Jana Derflová, ředitelka školy
Vzhledem k protiepidemiologickým opatřením ruším probíhající rozhovory se zájemci o první třídu. Tato skutečnost nemá vliv na možnost dítě do první třídy přihlásit. O případných změnách termínu i průběhu zápisu budete včas informováni na stránkách školy. Děkuji za pochopení, Jana Derflová, ředitelka
Zde najdete informace k vyhlášení nouzového stavu v ČR, které zveřejnilo MŠMT ČR: http://www.msmt.cz/informace-k-vyhlaseni-nouzoveho-stavu-v-cr
Oznámení o uzavření ZŠ TRNKA
Vzhledem k nařízení Bezpečnostní rady státu dochází ke dni 11. 3. 2020 k uzavření všech základních a středních škol na území ČR.
Benefiční koncert pro TRNKU 2020 se ruší
Omlouváme se všem, kteří se v sobotu 14. března chystali na Benefiční koncert pro TRNKU - z důvodu zákazu pořádání akcí nad 100 účastníků se tato akce ruší. Prosíme o pochopení. V následujících měsících budeme společně hledat náhradní termín.
Benefiční koncert pro TRNKU 2020
Už je to tady! Opět po roce Vás srdečně zveme na Benefiční koncert pro TRNKU 2020. Tentokrát bude v sobotu 14. března 2020 od 18 hodin v Kulturním domě na Dobříši. Zahraje nám Vašek Nekolný s Aničkou, kapela Vrásky z lásky, písničkář Láďa Svoboda, Trnkosbor, a možná i publikum samotné. Na odvážné čeká dražba nádherného cajonu, vyrobeného speciálně pro TRNKU. Dobrovolným vstupným podpoříte další etapu rekonstrukce ZŠ TRNKA - tentokrát 1. třídu otevřenou v roce 2021/2022. Těšíme se na Vás!
Kapacita ZŠ TRNKA navýšena!
Na konci února jsme obdrželi skvělou zprávu, kapacita ZŠ TRNKA byla navýšena na 112 žáků - tedy plných sedm tříd. V tomto roce se navýšení kapacity podařilo v rekordním čase, a to hlavně díky Vám. Vážíme si veškeré podpory, času a energie, kterou tak široký okruh přátel TRNKY dokáže s ochotou věnovat. Jsme vděční za vstřícný přístup veškerých úředníků, kteří s námi na naší cestě za navýšením kapacity mají vždy trpělivost.