ZŠ Trnka Dobříš

Oznámení o uzavření ZŠ TRNKA

Oznámení o uzavření ZŠ TRNKA
Vzhledem k nařízení Bezpečnostní rady státu dochází ke dni 11. 3. 2020 k uzavření všech základních a středních škol na území ČR.

Oznámení o uzavření školy

Vzhledem k nařízení Bezpečnostní rady státu dochází ke dni 11.3.2020 k uzavření všech základních a středních škol na území ČR (informace ZDE). Mateřských škol se toto opatření netýká.

Tímto vás tedy informujeme, že i naše škola zůstává od zítřka pro žáky uzavřená. O délce tohoto opatření vás budeme průběžně informovat prostřednictvím školních webových stránek, školního Facebooku, e-mailu, či telefonicky.

Po dobu výluky budou děti pracovat na úkolech zadaných vyučujícími. Pokud se vyskytnou nějaké nejasnosti, kontaktujte třídní učitelky e-mailem.

Obědy budou automaticky všem dětem odhlášeny.

Kdo potřebuje žádost o ošetřovné pro péči o dítě do 10 let z důvodu uzavření výchovného zařízení (školy), může si ji nechat potvrdit ve středu 11. 3. od 9 - 16 hodin v ředitelně školy, popřípadě ve čtvrtek 12. 3. od 9 - 14 hodin (ke stažení na úřední desce - web, popř. ZDE).

Děkuji za pochopení

Ing. Jana Derflová, ředitelka školy