Kapacita ZŠ TRNKA navýšena!

Na konci února jsme obdrželi skvělou zprávu, kapacita ZŠ TRNKA byla navýšena na 112 žáků - tedy plných sedm tříd. V tomto roce se navýšení kapacity podařilo v rekordním čase, a to hlavně díky Vám. Vážíme si veškeré podpory, času a energie, kterou tak široký okruh přátel TRNKY dokáže s ochotou věnovat. Jsme vděční za vstřícný přístup veškerých úředníků, kteří s námi na naší cestě za navýšením kapacity mají vždy trpělivost.

Letošní zápis tedy můžeme zažívat v klidu a pohodě. Moc se těšíme na naše nové prvňáčky v září 2020, třída je připravena! A jak to u nás bývá, neusínáme na vavřínech a plánujeme další rekonstrukci tak, aby co nejméně rušila provoz naší školy. Držte nám, prosíme, i nadále palce!