ZŠ Trnka Dobříš

Domů

Debata s ERIKEM TABERYM
úterý, 16.4. 2019 v 18:30 v Pastoračním centru sv. Tomáše
Detail »
Co může dokázat kalendář?
Děkujeme srdečně Ivě Fodorové a všem, kteří pomáhali s tvorbou TRNKOVÉHO kalendáře.
Detail »
Benefice, Vašek a vůbec žádný „trapas“! Jedině z Hořovic..
Světla v sále Kulturního domu Dobříš zhasínají. Na pódium přichází elegantní Jitka Urbanová, aby nás provedla již čtvrtým ročníkem Benefičního koncertu pro TRNKU – je sobota 30. března 2019, 18 hodin.
Detail »
Termín veřejného losování k zápisu do 1. třídy
V pondělí 8. dubna 2019 od 15 hodin bude probíhat v prostorách jídelny ZŠ TRNKA veřejné losování čtyř náhradníků, kteří v případě, že by některé dítě mělo odklad, postoupili na uvolněné místo.
Detail »
Zásady přirozeného vidění v TRNCE!
v pondělí 8.4. 2019 se v ZŠ TRNKA Dobříš konná přednáška na téma "Zásady přirozeného vidění v TRNCE!"
Detail »
10.06. 2019
Běžíme!
Milí sportovci, rekonstrukci ZŠ TRNKA můžete nově podpořit také Jarním během pro zdraví v rámci seriálu závodů Brdman adventure 2019! Vyhecujte sami sebe a pozvěte svoje kamarády v sobotu 13. 4. 2019 na jarních 8,4 km kolem Vlašky.
Detail »
Povedlo se! DĚKUJEME!
Dnes se s Vámi musíme podělit o dobré zprávy z naší školy. Ve čtvrtek se v naší škole sešla komise nad nově zrekonstruovanými třídami v prvním patře. A tady je třeba vrátit se v čase – nevěřili byste, kolik neuvěřitelného se podařilo za posledních šest měsíců v TRNCE.
Detail »
Benefiční koncert pro TRNKU!
SRDEČNĚ VŠECHNY ZVEME NA DALŠÍ ROČNÍK!
Detail »
World Down Syndrome Day - Ponožková výzva v TRNCE
Ve čtvrtek 21. března 2019 to ve škole vypadalo jako kdyby se v každé rodině malého či většího „trnkáčka“ a dokonce i v rodinách učitelského sboru zabydlely kolonie lichožroutů. Pravá a levá ponožka na nohou dětí a dospělých v naší škole se dnes málokomu shodovala – PROČ?
Detail »
Cyklistický příměstský tábor 18. dubna 2019
Jaro je tu a nás to láká ven provětrat kola. Přidejte se k nám na „zelený“ čtvrtek 18. dubna 2019 na náš velikonoční Cyklistický příměšťák.
Detail »