Maškarní rej v TRNCE
Z provozních důvodů (odstávka pitné vody) se karneval přesouvá o týden, tedy z 28. února na čtvrtek 7. března – viz níže.
Zveme vás na dobříšskou únikovku s názvem „Černý rytíř“. První děti si již únikovku vyzkoušely v rámci proběhlého příměstského tábora. Rádi bychom ale umožnili i dalším dětem se této jedinečné akce zúčastnit, proto pořádáme Den s Únikovkou!
Pátek – neděle 22. – 24.2. Vážení přátelé a příznivci ZŠ TRNKA. Současně probíhající etapa rekonstrukce je pro nás plná věcí, které probíhají jinak než v etapách předchozích. V této etapě (dvě třídy a přilehlá chodba) bude třeba napenetrovat a vymalovat třídy již v průběhu rekonstrukce – před zavěšením topení a před zavěšením stropních protihlukových prvků. Do teď jsme nemohli přesně určit, kdy to bude – ale včera definitivně vykrystalizoval ten pravý čas:)
Kroužek – Veselá věda
Od října 2018 bude v TRNCE startovat kroužek Veselá věda. Jedná se o kroužek zábavných “skorovědeckých” pokusů z chemie, fyziky a biologie pro děti 1. stupně ZŠ (1. až 5. třída).