Termín veřejného losování k zápisu do 1. třídy
V pondělí 8. dubna 2019 od 15 hodin bude probíhat v prostorách jídelny ZŠ TRNKA veřejné losování čtyř náhradníků, kteří v případě, že by některé dítě mělo odklad, postoupili na uvolněné místo.
Zásady přirozeného vidění v TRNCE!
v pondělí 8.4. 2019 se v ZŠ TRNKA Dobříš konná přednáška na téma "Zásady přirozeného vidění v TRNCE!"
10.06. 2019
Běžíme!
Milí sportovci, rekonstrukci ZŠ TRNKA můžete nově podpořit také Jarním během pro zdraví v rámci seriálu závodů Brdman adventure 2019! Vyhecujte sami sebe a pozvěte svoje kamarády v sobotu 13. 4. 2019 na jarních 8,4 km kolem Vlašky.
Povedlo se! DĚKUJEME!
Dnes se s Vámi musíme podělit o dobré zprávy z naší školy. Ve čtvrtek se v naší škole sešla komise nad nově zrekonstruovanými třídami v prvním patře. A tady je třeba vrátit se v čase – nevěřili byste, kolik neuvěřitelného se podařilo za posledních šest měsíců v TRNCE.
Benefiční koncert pro TRNKU!
SRDEČNĚ VŠECHNY ZVEME NA DALŠÍ ROČNÍK!
World Down Syndrome Day - Ponožková výzva v TRNCE
Ve čtvrtek 21. března 2019 to ve škole vypadalo jako kdyby se v každé rodině malého či většího „trnkáčka“ a dokonce i v rodinách učitelského sboru zabydlely kolonie lichožroutů. Pravá a levá ponožka na nohou dětí a dospělých v naší škole se dnes málokomu shodovala – PROČ?
Cyklistický příměstský tábor 18. dubna 2019
Jaro je tu a nás to láká ven provětrat kola. Přidejte se k nám na „zelený“ čtvrtek 18. dubna 2019 na náš velikonoční Cyklistický příměšťák.
Informace k vlastnímu zápisu do 1. ročníku ZŠ TRNKA pro školní rok 2019/2020
Vážení rodiče zájemců o studium v 1. ročníku ZŠ TRNKA ve školním roce 2019/2020, zde naleznete organizaci vlastního zápisu a další informace, které potřebujete znát. V době zápisu byste za sebou již měli mít rozhovor s paní ředitelkou.
Nabídka kroužků na druhé pololetí – TRNKAKCE
Hledáte na druhé pololetí vhodný kroužek pro své dítě?
Ponožková výzva v TRNCE!
Ve čtvrtek 21. 3. 2019 bychom se chtěli připojit v rámci světového dne Downova syndromu k tzv. ponožkové výzvě.