Podpořte TRNKU nákupem přes GIVT.cz
Pokud nakupujete přes internet, můžete v řadě případů podpořit ZŠ TRNKA!
Chlapec jménem Giotto aneb vánoční hra o cestě za snem
Vážení a milí rodiče dětí a přátelé TRNKY, s velkou radostí Vás opět zveme na tradiční Vánoční divadlo, a to 17. prosince od 17 hodin ve společenském sále Kulturního domu na Dobříši. Těšíme se na shledání s Vámi, děti a celý tým ZŠ TRNKA
Dáme věci i sebe do pohybu
8. prosince pořádá Trnkový květ, z.s. výtvarně-pohybový workshop s názvem "Dáme věci i sebe do pohybu", který se uskuteční v prostorách ZŠ TRNKA pod laskavým vedením expresivní terapeutky Evy Fenclové.
Výchova bez poražených
Trnkový květ, z.s. všechny srdečně zve na přednášku a diskuzi s andragogem, terapeutem a lektorem Janem Vávrou nad tématem efektivního rodičovství "Výchova bez poražených". Akce se uksuteční v prostorách ZŠ TRNKA 4. prosince.
Bridády 22. - 24. listopadu
Od pátku do neděle budou ve škole probíhat brigády k výmalbě nové třídy. Budeme moc rádi za jakoukoli vaši pomoc.
Třicetileté výročí sametové revoluce – celoškolní projekt
„Odkaz Vítězného února naplňujeme výchovou mladé generace pro šťastný život v míru“, „Republice více práce, to je naše agitace!“, „Kupředu, zpátky ni krok“ - nejen tato hesla nás provázela celé pondělí 11. listopadu, kdy v TRNCE probíhal mezitřídní projekt k třicetiletému výročí sametové revoluce.
TRNKOVÝ FASHION BAZAR
Milé dámy, máte-li chuť oživit svůj šatník a zároveň přispět na dobrou věc, jste srdečně zvány na další TRNKOVÝ FASHION BAZAR 8. a 9. listopadu v ZŠ TRNKA. Rádi Vás uvítáme!
Setkání učitelů a vychovatelů s Květou nad vizí školy
8.10. odpoledne proběhlo v TRNCE setkání učitelů a vychovatelů TRNKY. Společně s Květou Krüger jsme se zamýšleli nad prvky školní vize a školními hodnotami.
13.10. 2019
Drakiáda
Milé děti, milí rodiče, školní družina ZŠ TRNKA Vás srdečně zve na letošní DRAKIÁDU! Bude se konat už ve středu, 16. října. Přidejte se k nám a užijte si podzimní radovánky!
29.09. 2019
Rodičovská kavárna
Zveme Vás na “Rodičovskou kavárnu”, která bude zaměřená na HODNOCENÍ. Těšíme se na Vás dne 9.10. od 17.30 - 19.00 v TRNCE. Co je cílem hodnocení ve škole? Pro koho je hodnocení určeno? Jak souvisí způsob a metody výuky se způsobem a metodami hodnocení? V TRNCE používáme jiné formy hodnocení než tradiční známkování. Rádi bychom s vámi sdíleli, co nás k tomu vede, z jakých principů vycházíme a co slovním popisným hodnocením sledujeme. Dotkneme se termínu formativní hodnocení a jeho úlohy v celém procesu. Ukážeme si, jak průběh vzdělávání souvisí se způsoby, jakými komentujeme výkony dětí.