Šplhající prvňáčci
Prvňáčci si dnes zkusili šplh. Šlo jim to velice dobře, jak opičkám.
Projekt Vesmír ve 3. třídě
Třeťáci dnes dokončili téma Vesmír. Už víme, které planety patří do naší sluneční soustavy, proč se střídají roční období a den a noc a vyrobili jsme si model sluneční soustavy jako světelnou lampičku do pokojíčku…
Čtenářská slavnost v první třídě
Dnes to v TRNCE žilo i v podvečer. Na prvňáčky a jejich rodiče čekala Čtenářská slavnost, kterou pro ně připravila paní učitelka Hanka. Ta rodiče společně s dětmi seznámila s tím, jak jejich čtenářská cesta postupovala. Od poznávání písmenek přes tvorbu slov až po čtení vět. Rodiče si tak vyzkoušeli poslepu poznat hmatem slovo z modelíny, které děti vymodelovaly. Luštili obrázkové šifry nebo skládali slova do vět. Věříme, že si všichni večer užili a prvňáčkům přejeme, aby z nich byli nadšení čtenáři.
16.03. 2023
Cirkus Happy Kids
Zveme všechny příznivce klaunů a fakírů, provazochodkyň a žonglérů, kouzelníků a černého divadla... prostě neváhejte a přijďte se s celou rodinou potěšit do našeho šapitó!
14.03. 2023
Trnkový ples
Březen nečekaně utíká jako o závod, tedy i Benefiční ples pro TRNKU se přibližuje opravdu rychle - přijďte si zatančit v sobotu 25. března 2023 od 19 hod do sokolovny a podpořte tak naši školu! Téma je jiskřivé, a to 80. a 90. léta. Součástí večera bude i soutěž masek. Pokud máte nějakou oblíbenou osobnost 80. a 90. let u nás či ve světě nebo chcete soutěžit s kostýmem jako takovým, jste vítáni a přihlašte se u vstupu pro své soutěžní číslo. Na nejlepší masky čekají zajímavé ceny! Zakoupení vstupenek je stále ještě možné přes rezervační systém, ale vstupenky mizí, tak neváhejte! Těšíme se na společné chvíle! Plesový tým ZŠ TRNKA a Trnkového květu
Proč se Češi tak obtížně vyrovnávají s minulostí?
O hrdinech a zbabělcích, o temných obdobích a chvílích velkých činů s Mikulášem Kroupou 5.4. od 17 hodin v ZŠ TRNKA.
Psychické zdraví a jak ho podpořit
Základem psychického zdraví je psychická odolnost. Co to je a jak ji mohu posilovat? Přijďte podpořit své zdraví a sami sebe 29.3. od 18 hodin do ZŠ TRNKA s MUDr. Alenou Večeřovou Procházkovou.
08.03. 2023
Tvořivé dílničky
Pojďte si užít Váš společný čas kreativně! Sejdeme se 18.3. v 9:30 v ZŠ TRNKA. Těšíme se na Vás!
07.03. 2023
Bruslení s trenéry
Dnes prvňáčci a druháčci trénovali bruslení s trenéry z VSA. Šlo jim to báječně.