Bazar rostlin podruhé!
Pro velký úspěch loňského ročníku pořádáme opět BAZAR ROSTLIN na zahradě TRNKY. Sháníte něco krásného do své zahrádky a přitom rádi podpoříte úpravu zahrady pro děti v TRNCE? A nebo naopak Vaše zahrada potřebuje trochu pročistit a je Vám líto vyhazovat nadbytečné odkopky? Možná jste si předpěstovali víc sazeniček, než využijete, a rádi je použijete pro dobrou věc? V tom případě je náš bazar právě pro Vás tím pravým! Tady můžete prodávat i nakupovat, potkáte se s dalšími nadšenci do zahrad a svůj výdělek si můžete ponechat nebo jej věnovat na práce na naší zahradě. A věřte, že máme velké plány! Naše zahrada je opravdu využívaná na maximum a stále potřebuje zlepšováky v souvislosti s využitím dešťové vody, s odbahněním, realizací potřebného hřiště a s mnoha dalšími plány, které jsou dílem těch, kteří zde tráví nejvíc času - dětí. Budeme se na Vás těšit v pátek 12.5. (13:00 - 15:30) a v sobotu 13.5. (9:30 - 12:00) na zahradě TRNKY!
Den Země slavíme úklidem
Druháci a čtvrťáci se dnes zapojili v rámci oslav Dne Země do úklidu města Dobříš a zvládli nasbírat několik pytlů s odpadky v okolí naší školy.
Kurz šití pro dospělé
První kurz již tuto sobotu! Připravte se na jaro a ušijte dětské softshellové kalhoty s pomocí Jany Kylarové. Těšíme se na Vás
Workshop pro ženy - Čas pro sebe
Zastavení se s hrnkem čaje, relax při hudbě, tvoření, to jsou činnosti, které nás dokážou krásně občerstvit, přesto jim moc prostoru v našich běžných dnech nedáváme. Přijďte si odpočinout a dočerpat energii. Cena je 250,- Kč. Nutné se přihlásit dopředu.
Umění dýchat
Nové poznatky o ztraceném umění dýchat si můžete vyslechnout na přednášce Umění dýchat v ŹŠ TRNKA 24.4. od 18 hodin. Srdečně Vás zveme.
Velikonoční dílny pro 1. stupeň
Tééda, to jsem netušil, že věnovat se malým dětem je tak náročné na pozornost. Každý pracoval jiným tempem, to mě nenapadlo. Jsem strašně unavený. Já jsem překvapená, jak je to hodně bavilo. A šlo nám to! Pořád jsme se zlepšovali, s každou dílnou! A všimli jste si, jakou mají menší děti fantazii? Já jsem nemohla uvěřit, co všecko vymyslely. Nádherně to tu vonělo! Trochu jsem se toho bála, ale děti vůbec nezlobily. Cítím se unavený a veselý. Jsem pyšný, že jsme to zvládli! ... to a mnohé jiné zaznělo v reflexi šesťáků, kteří připravili a realizovali Velikonoční dílny pro své mladší spolužáky. Vrátili se šťastní, hrdí a strááášně unavení. Moc jim i všem podpůrným paním učitelkám a asistentkám za všecko děkujeme!
Velikonoční program
Velikonoční program v kostele Nejsvětější Trojice.
Noc s Andersenem 2023
Noc s Andersenem je v Trnce v plném proudu! Někteří srší energií a někteří si jí již schovávají na zítřek! Děti jsou super! Přejeme všem krásnou, čtenářskou dobrou noc…
Velikonoční pečení s prvňáčky
Jidáše se nám moc povedly.