ZŠ Trnka Dobříš

Domů

11.12. 2019
V pátek 20.1.2019 bude ředitelské volno. Provoz školní družiny je pro přihlášené děti zajištěn v době od 7:00 do 15:00 hodin. Tento den nemají děti oběd. Krásný zbytek adventu přeje tým ZŠ TRNKA.
Detail »
09.12. 2019
Konec roku 2019?!
Děkujeme všem štědrým dárcům, kteří v roce 2019 přispěli naší škole nebo zapsanému spolku Trnkový květ, z.s. (zřizovatel ZŠ TRNKA)! Vašich darů si nesmírně ceníme. Také díky Vám se podařilo zrekonstruovat další třídu pro nové prvňáčky v příštím roce. Pokud od nás budete chtít potvrzení o přijetí daru pro daňové účely, prosíme, vyplňte následující formulář.
Detail »
Podpořte TRNKU nákupem přes GIVT.cz
Pokud nakupujete přes internet, můžete v řadě případů podpořit ZŠ TRNKA!
Detail »
Chlapec jménem Giotto aneb vánoční hra o cestě za snem
Vážení a milí rodiče dětí a přátelé TRNKY, s velkou radostí Vás opět zveme na tradiční Vánoční divadlo, a to 17. prosince od 17 hodin ve společenském sále Kulturního domu na Dobříši. Těšíme se na shledání s Vámi, děti a celý tým ZŠ TRNKA
Detail »
Dáme věci i sebe do pohybu
8. prosince pořádá Trnkový květ, z.s. výtvarně-pohybový workshop s názvem "Dáme věci i sebe do pohybu", který se uskuteční v prostorách ZŠ TRNKA pod laskavým vedením expresivní terapeutky Evy Fenclové.
Detail »
Výchova bez poražených
Trnkový květ, z.s. všechny srdečně zve na přednášku a diskuzi s andragogem, terapeutem a lektorem Janem Vávrou nad tématem efektivního rodičovství "Výchova bez poražených". Akce se uksuteční v prostorách ZŠ TRNKA 4. prosince.
Detail »
Bridády 22. - 24. listopadu
Od pátku do neděle budou ve škole probíhat brigády k výmalbě nové třídy. Budeme moc rádi za jakoukoli vaši pomoc.
Detail »
Třicetileté výročí sametové revoluce – celoškolní projekt
„Odkaz Vítězného února naplňujeme výchovou mladé generace pro šťastný život v míru“, „Republice více práce, to je naše agitace!“, „Kupředu, zpátky ni krok“ - nejen tato hesla nás provázela celé pondělí 11. listopadu, kdy v TRNCE probíhal mezitřídní projekt k třicetiletému výročí sametové revoluce.
Detail »
TRNKOVÝ FASHION BAZAR
Milé dámy, máte-li chuť oživit svůj šatník a zároveň přispět na dobrou věc, jste srdečně zvány na další TRNKOVÝ FASHION BAZAR 8. a 9. listopadu v ZŠ TRNKA. Rádi Vás uvítáme!
Detail »
Setkání učitelů a vychovatelů s Květou nad vizí školy
8.10. odpoledne proběhlo v TRNCE setkání učitelů a vychovatelů TRNKY. Společně s Květou Krüger jsme se zamýšleli nad prvky školní vize a školními hodnotami.
Detail »