Plány

Týdenní plán 17. 2. - 21. 2. 2020

úterý nás čeká, v rámci akce Týden bruslení, dopoledne na bruslích. Budeme se učit (prodlouženou) první hodinu podle rozvrhu a pak se přesuneme na stadion, kde na nás budou čekat zkušení lektoři. Zpět do školy se budeme vracet před dvanáctou hodinou. Tento den tedy s sebou sportovní oblečení vhodné na pohyb na ledě, rukavice, helmu a brusle. Doporučuji také do termosky teplý čaj či obecně více pití a svačinu. Brusle a helmu připravit do speciálního batůžku nebo tašky.

Ve středu pak tělesnou výchovu mít nebudeme.

pátek nebudu ve škole, děti budou mít Marcelku a práci mnou uloženou.

Ráda bych vás dopředu upozornila na akci, kterou pořádá spolek a tím je letní ANGLICKÝ příměstský TRNKATÁBOR, který je určen pro děti od 6 do 12 let. Kapacita tábora je omezená, proto vám tuto informaci poskytuji takto brzy.
Více informací a přihlášky naleznete na: http://www.zstrnkadobris.cz/domu/trnkakce a na přiloženém letáku.

Přidávám ještě navrch akci, kterou je třeba si zapsat do diáře:
  • další radosti plnou společnou akcí ZŠ TRNKA a spolku Trnkový květ, na kterou jste zváni, je Benefiční koncert pro TRNKU. Těšíme se na Vás v sobotu 14. března 2020 v 18 hodin v Kulturním domě v Dobříši. Nechte se překvapit bohatým kulturním programem, občerstvením a společností přátel naší školy. Vstupné je dobrovolné.
  Plán akcí

Workshop vaření - p. Amler

5. března              Sněhová královna - divadlo Minor

13. března            Kid´s Lab Abrakadabra - Národní technické muzeum