Plány

Týdenní plán 18.- 20.11.2019

Pondělí: proběhne výuka podle rozvrhu

Úterý:  pojedeme do Prahy, abychom absolvovali cestu studentů z 17.11.1989 (nakonec jsem se rozhodla pro úterý, protože zítra se do Prahy chystají další dvě třídy).
            Sraz v 7.45 na autobusovém nádraží (v 7.30 budu vycházet ze školy a naberu děti, které budou v družině).
            Částku 30,- mám už téměř od všech dětí, za což moc děkuji. Vracet bychom se měli dle rozvrhu na oběd (cca 13. hodin).
            S sebou teplé oblečení (nepromokavé), svačinu a pití. Pokud děti mají doma trikolóru z našeho projektového dne, tak to bude super.
            Možné vzít s sebou  svíčku.

Středa:  v rámci družiny se od 13.45 - 16.45 hod. uskuteční celoodpolední výprava "Za zvířátky ke krmelcům umístěným na Bzdince".
             Po domluvě s lesníkem, mají v plánu, nasypat okolo krmelce dětmi přinesené pochoutky pro zvířátka (kaštany, žaludy, suchý chléb, mrkev), pan lesník jim také poví něco o jejich životě v lese.
             Této akce se budou účastnit žáci 2. a 3. třídy, které se podílely na výrobě krmelců, v doprovodu vychovatelek školní družiny Hanky a Marcelky.
             Bylo by vhodné, aby měly děti teplé oblečení a větší svačinu v samostatném batůžku.
             Akce by byla zrušena pouze z důvodu nepříznivých povětrnostních podmínek (vydatný souvislý déšť).
             Pokud by se některé děti nemohly akce z důvodů mimoškolních aktivit (kroužky, ZUŠ) zúčastnit, mohou po domluvě rodičů s kmenovými vychovatelkami Hankou a Marcelkou zůstat v družině s ostatními odděleními (1., 4. a 5. třída).

Čtvrtek: děti budou mít Marcelku, neboť já se budu vzdělávat na pokračovacím kurzu RWCT

Pátek: naše společná podvečerní pečící "party" v Kytíně (upřesňující informace pošlu zítra)

Ještě  bych vás chtěla informovat, že od pátku do neděle budou ve škole probíhat brigády k výmalbě nové třídy. Budeme moc rádi za jakoukoli Vaši pomoc. V pátek 22.11. budeme penetrovat - čas upřesníme (odhad od 17 hod). V sobotu 23.11. nás čeká první vrstva barvy - sraz v 8:30 - 9:00. V neděli 24.11. výmalbu dokončíme druhou vrstvou barvy - sraz v 9:00. Pokud se na brigády chystáte, prosíme, ozvěte se na mail: smahel.kat@gmail.com Katce Šmahelové, aby měla představu o počtech brigádníků. S sebou případně svačinku, pracovní oblečení a vysoké štafle. Všechno ostatní by mělo ve škole být. Děkujeme, Vaší pomoci si nesmírně vážíme.

Plán akcí

19. 11       z Albertova na Národní třídu - procházka v Praze

11. - 23. 11.   konzultace ve třech

10. - 11. 12.   Sklář ve škole