Plány

Domácí práce na dny od pondělí 30. 3. do pátku 3. 4.

MATEMATIKA

ČESKÝ JAZYK

ANGLICKÝ JAZYK

PRVOUKA

PRACOVNÍ ČINNOSTI

VÝTVARNÁ VÝCHOVA

Výtvarný úkol 23. 3. – 3. 4. „Můj první paprikový obrázek?“

Děkuji za všechny zaslané fotografie. Obdivovala jsem originální nápady při vytváření linií! Autoportréty spolužáků si můžeš prohlédnout ve fotogalerii třídy a také zde.

Pro další výtvarný úkol budeš potřebovat skleničku s pěti polévkovými lžícemi vody, koření paprika sladká, a dva papíry (nejlépe čtvrtky).

• Do skleničky s vodou přidej čajovou lžičku paprikového koření a důkladně promíchej.
  • První papír Ti bude sloužit jako zkušební. Vyzkoušej různé nástroje, kterými bys mohl/a na papíře udělat linii – štětec, mašlovačku, špejli, drátek, klacík... Bude to takový vzorník linií. Ukázka zde.
  • Na druhý papír namaluj obrázek, můžeš namalovat cokoliv chceš. Užij si paprikové bádání a tvoření!

Svůj možná první paprikový obrázek i svůj vzorník linií si schovej, abys je mohl/a přinést později do školy. Také mi můžeš obrázky poslat na email. Zaslané obrázky opět vystavím ve fotogalerii třídy.

Přeji příjemné paprikové bádání! Fanča

TĚLESNÁ VÝCHOVA

• pokud je to trochu možné, tak věběhnout ven, udělat si překážkovou dráhu
  • házet míček, šiškami...na cíl