ZŠ Trnka Dobříš

Konzultační hodiny učitelů

Konzultační hodiny učitelů I. stupně

Učitel

Třída, předmět

Konzultační hodiny

Bigoni Lucie

ČaS

dle domluvy (na čase je nutné domluvit se předem)

Bukáčková Hana

MAT

dle domluvy (na čase je nutné domluvit se předem)

Hrubý Tomáš

INF

dle domluvy (na čase je nutné domluvit se předem)

Ježek Štěpán

HV

dle domluvy (na čase je nutné domluvit se předem, ideálním dnem v týdnu je ÚTERÝ)

Lorencová Marcela

3. třída,

dle domluvy (na čase je nutné domluvit se předem)

Nováková Markéta

5. třída, AJ

dle domluvy (na čase je nutné domluvit se předem)

Ošťádalová Hana

1. třída

dle domluvy (na čase je nutné domluvit se předem)

Rampasová Jaroslava

2. třída

dle domluvy (na čase je nutné domluvit se předem)

Svobodová Markéta

ČJ

dle domluvy (na čase je nutné domluvit se předem)

Vandasová Františka

VV, PČ

dle domluvy (na čase je nutné domluvit se předem)

Velebilová Tereza

4. třída

dle domluvy (na čase je nutné domluvit se předem)

Wojnarová Soňa

AJ

dle domluvy (na čase je nutné domluvit se předem)



Konzultační hodiny učitelů II. stupně

Učitel

Třída, předmět

Konzultační hodiny pro rodiče

Konzultační hodiny pro studenty

Bigoni Lucie

PŘÍ, PČ

dle domluvy (na čase je třeba se domluvit předem)

ÚTERÝ 13:00 - 13:30 (po předchozí domluvě, nebo jindy po domluvě)

Derflová Jana

CHE

dle domluvy (na čase je třeba se domluvit předem)

PONDĚLÍ 15:00 - 16:00 nebo dle domluvy

Hrubý Tomáš

INF

dle domluvy (na čase je třeba se domluvit předem)

PÁTEK 14:00, vždy po předchozí domluvě

Ježek Štěpán

HV

dle domluvy, ideální den v týdnu je ÚTERÝ (na čase je třeba domluvit se předem)

ÚTERÝ 14:30 - 15:30, vždy po předchozí domluvě

Klvačová Petra

7. třída, DĚJ, OV, OSV, VZ, vol. předmět - Dramatická výchova

dle domluvy (na čase je třeba se domluvit předem)

ČTVRTEK 6. vyučovací hodina, vždy po předchozí domluvě

Matějková Eva

MAT, FYZ

STŘEDA 17:30 - 18:30 (domluvit alespoň den předem) - možné osobně i online, další časy dle individuální domluvy

ÚTERÝ 6. vyučovací hodina, ČTVRTEK 6. vyučovací hodina, STŘEDA 17:30 - 18:30 - vždy po předešlé domluvě alespoň hodinu předem

Nováková Markéta

5. třída, AJ 

dle domluvy (na čase je třeba se domluvit předem)

PÁTEK 12:05 - 12:50, vždy po předešlé domluvě

Sobotková Kateřina

ČJ

dle domluvy (na čase je třeba se domluvit předem)

STŘEDA 12:05 - 12:50

Šmahelová Kateřina

8. třída, ČJ, TV, OSV, PČ

dle domluvy (na čase je třeba se domluvit předem)

STŘEDA 12:50 - 13:35

Tačovská Nikola

6. třída, TV, PŘÍ, ZMP, vol. předmět - Sportovní hry, OSV, VZ 

dle domluvy (na čase je třeba se domluvit předem)

STŘEDA 12:50 - 13:30 (domluva předem) nebo dle domluvy (na čase je třeba se domluvit předem)

Vandasová Fanča

VV, vol. předmět - Výtvarné tvoření

dle domluvy (na čase je třeba se domluvit předem)

PÁTEK 12:05 - 12:35

Wojnarová Soňa

AJ, NJ

dle domluvy (na čase je třeba se domluvit předem)

dle domluvy (na čase je třeba se domluvit předem)

Zajícová Jana

9. třída, ČJ, AJ, OSV, PČ

dle domluvy (na čase je třeba se domluvit předem)

ČTVRTEK 2. vyučovací hodinu během NJ (systém bude s dětmi domluven)

Zelenková Mária

ZMP

dle domluvy (na čase je třeba se domluvit předem)

PÁTEK 13:00 - 13:30