Marcela Mrázová

Vychovatelka školní družiny pro třetí třídu

Jmenuji se Marcela Mrázová, bydlím v Příbrami a mám dvě děti. V ZŠ TRNKA pracuji od 1. září 2018 jako vychovatelka školní družiny a asistentka pedagoga.

Profesní portfolio

Studovala jsem na Vysoké škole tělesné výchovy a sportu PALESTRA, spol. s. r. o. obor Vychovatelství pro pracovní činnost –  Vychovatel, pedagog volného času.  VA v Brně, Ústav managementu a podpory vzdělávání –  Doplňkové pedagogické studium.

Absolvovala jsem kurzy Etiketa jako součást výchovy, Zkušeností k respektování a řadu rukodělných kurzů.

Co je pro mě při práci důležité

Při mé práci je pro mě důležité přistupovat k dětem milujícím a respektujícím způsobem, vést děti k aktivitě a spolupráci. Snažím se vytvořit příjemné a přátelské prostředí, dát dětem pocit bezpečí, možnost volby a odpočinku. Velmi důležitá je pro mě komunikace, spolupráce s rodiči, týmová práce, motivování dětí a praktické využívání poznatků.

mrazovamarcela<zavináč>zstrnka.cz