Hana Farářová

Vychovatelka školní družiny pro druhou třídu

Jmenuji se Hana Farářová, mám tři dospělé děti a dva vnuky.

Profesní portfolio

Vystudovala jsem Střední pedagogickou školu v Berouně / obor předškolní a mimoškolní pedagogika. Od roku 1991 pracuji jako učitelka v 5. MŠ Dobříš na Větrníku.

Život mi od února 2015 přinesl změnu tykající se celodenní péče o nemocnou matku. Od září 2017 pracuji v ZŠ Trnka jako vychovatelka ve družině.

Co je pro mě při práci důležité

Mým cílem je vnímat každé dítě jako jedinečnou osobnost, podporovat a rozvíjet v každém dítěti individuální zájmy a dovednosti. Nenásilnou formou rozvíjet hudební cítění, zpěv, tvořivou výtvarnou činnost a pracovní zručnost. Smyslem mé práce je vychovávat děti k nekonfliktním vztahům, umět se vzájemně respektovat, vyslechnout, domluvit, pěstovat smysl pro spravedlnost a schopnost pomoci druhému.

Pravidlo společného soužití:“ Co nemáš rád, nečiň druhému.“

fararovahana<zavináč>zstrnka.cz