Hana Kopecká

Účetní, GDPR pověřenec

Jmenuji se Hana Kopecká, pocházím z Vysočiny, 20 let žiju na Dobříši. Mám 3 dospělé děti a stále se zvyšující počet vnoučat.

Profesní portfolio

Vystudovala jsem matematicko-fyzikální fakultu UK a obor Daně, účetnictví a controlling na Business institutu. První část svého profesního života jsem strávila v softwarové firmě specializované na podnikové informační systémy, druhou část jako vedoucí ekonomického úseku ve středně velké technologické společnosti. Celou dobu jsem se angažovala jako dobrovolnice v sociálních ústavech. Nakonec jsem se našla v neziskové sféře a to zejména v naší základní škole, kde působím od jejího založení.

Co je pro mě při práci důležité

Při práci je pro mě důležité, že za zpracovávanými čísly a paragrafy vidím konkrétní žáky, pedagogy a další báječné lidi patřící do živého smysluplného organismu s názvem TRNKA. Jsem ráda, že mohu být jeho součástí.

kopeckahana<zavináč>zstrnka.cz