Asistenti pedagogů

02.08. 2023
Veronika Majáková
Asistentka pedagoga v první třídě
Jmenuji se Veronika Majáková, celý život bydlím ve Voznici a mám jednoho syna. V Trnce pracuji jako asistentka pedagoga od září 2023. Mám ráda přírodu a zvířata. Ve volném čase ráda cestuji s rodinou a přáteli, peču, fotím a hraji deskové hry.
28.03. 2024
Asistent pedagoga ve 2. třídě, učitel ČaS, párový učitel
29.04. 2019
Marcela Mrázová
Asistentka pedagoga ve třetí třídě

Jmenuji se Marcela Mrázová, bydlím v Příbrami a mám dvě děti. V ZŠ TRNKA pracuji od 1. září 2018 jako vychovatelka školní družiny a asistentka pedagoga.

04.04. 2022
Asistentka pedagoga ve čtvrté třídě
Jmenuji se Zuzana Bartáková a bydlím v Mníšku pod Brdy. Mám tři děti, zajímám se o přírodu, historii, ráda čtu i tvořím. Angažuji se také v neziskovém sektoru (zejména v komunitních akcích v Mníšku). Do Trnky jsem jako asistent pedagoga nastoupila 1. 4. 2022.
04.04. 2022
Jana Lojínová
Asistentka pedagoga v páté třídě
Jmenuji se Jana Lojínová a bydlím na Dobříši. Mám dvě plnoleté děti. Ráda cestuji a poznávám nová místa, země, jejich kulturu a gastronomii.  Mezi mé koníčky patří dálková cyklistika a horská turistika. V současné době vykonávám pozici asistenta pedagoga v 5. třídě.
02.08. 2023
Asistentka pedagoga v sedmé třídě
Jmenuji se Šárka Adamová. Na Dobříši jsem vyrůstala a vystudovala zde místní gymnázium. Ve volném čase mě najdete s rodinou, knihou nebo v přírodě.
29.04. 2019
Markéta Flígrová
Asistentka pedagoga v osmé třídě

Jmenuji se Markéta Flígrová, bydlím na Dobříši a mám dvě děti.

27.09. 2021
Lucie Patetlová
Asistentka pedagoga v deváté třídě
Jmenuji se Lucie Patetlová a bydlím na Dobříši. Mám jednu dceru. V Trnce pracuji od září 2021 jako asistent pedagoga. Působím také ve vedení 2. roje Lampyris Dobříš. Ve svém volném čase ráda jezdím s rodinou na výlety, chodím do přírody, čtu knihy a hraju si nebo tvořím se svojí dcerou.