Lucie Patetlová

Asistentka pedagoga v deváté třídě

Jmenuji se Lucie Patetlová a bydlím na Dobříši. Mám jednu dceru. V Trnce pracuji od září 2021 jako asistent pedagoga. Působím také ve vedení 2. roje Lampyris Dobříš. Ve svém volném čase ráda jezdím s rodinou na výlety, chodím do přírody, čtu knihy a hraju si nebo tvořím se svojí dcerou.

Profesní portfolio

Vystudovala jsem na Vysoké škole zdravotníctva a sociálnej práce sv. Alžbety bakalářský obor sociální práce. Absolvovala jsem také kurz asistenta pedagoga a kurz první pomoci. Dříve jsem pracovala v dětské skupině pod Farní charitou Starý Knín. V rámci školní praxe jsem navštívila domov seniorů, jesle a rodinné centrum. Absolvovala jsem také skautský čekatelský kurz Selka.

Co je pro mě při práci důležité

Nejdůležitější je brát každé dítě individuálně, sledovat jeho přání a potřeby. Nezaleknout se žádné překážky, naopak se díky ní posouvat dál. Důležité je také vytvářet dětem přátelské a bezpečné prostředí a posilovat jejich sebedůvěru a důvěru k nám, aby se nebáli za námi s čímkoliv přijít.

patetlovalucie<zavináč>zstrnka.cz