Akce - Hrajeme na kytaru - dospělí

Věk:  16+

Kapacita:  10

Cena:  1800 Kč / pololetí

Kroužek hry na kytaru pro dospělé bude probíhat každé úterý od 16:20 do 17:20 v ZŠ Trnka.

Pomůcky:

• Šestistrunnou kytaru - pro začátečníka je vhodná s nylonovými strunami, protože je mnohem měkčí dohmat. Kytara s nylonovými strunami se nazývá klasická neboli španělka, dá se koupit nová od 2000 a v bazaru třeba za 500 (např baraz v Černé labuti, Dobříš). Kytara s kovovými strunami (tzv. akustická neboli westernová) zní pro hraní písniček lépe, dohmat je kvůli kovovým strunám mnohem tvrdší, ale dospělí zvládnou i kovové struny. Dá se sehnat taky zhruba od 2000 nová. Nejlépe je oprášit kytaru, kterou mám doma, nebo si od někoho zapůjčit - než rychle kupovat novou. Kytaru nejlépe s futrálem.
  • klipsovou ladičku.
  • desky formátu A4 a 50ks Eurofolií na zakládání písniček (doporučuju řadit podle abecedy).

Lektor: Jitka Urbanová

Jmenuji se Jitka Urbanová a jsme nadšenou amatérskou muzikantkou. Hraju na piano, kytaru a ukulele, moc ráda zpívám. Několik let jsem vedla hudební kurzy pro předškolní děti, učila jsem hraní na doprovodnou kytaru. V ZŠ Trnka vedu kroužky hraní na ukulele a na kytaru již třetí rok.

Prohlášení

Trnkový květ, z.s. prohlašuje, že osobní údaje zpracovává pro zajištění operativní komunikace v průběhu konání kroužku a nepředává je žádným třetím osobám. Přihlášením na kroužek vyjadřujete souhlas se zasíláním informativních e-mailů o dalších aktivitách TRNKAKCE, a to po dobu 2 let od posledního přihlášení. Pokud si nepřejete zasílat tyto informativní e-maily, napište, prosím na trnkovykvet<zavinac>zstrnkadobris.cz.