ZŠ Trnka Dobříš

Akce - Hrajeme na ukulele - dospělí

Kdy:  Čtvrtek 22. - Čtvrtek 29. září 2022

Čas:  17:30 - 18:30

Doba trvání:  9 Měsíc(ů) 7 Dny(ů) 1 Hodin

Kde:  ZŠ TRNKA

Věk:  16+

Kapacita:  10

Cena:  1600 Kč / pololetí

Kroužek hry na ukulele pro dospělé bude probíhat každý čtvrtek od 17:30 do 18:30 v ZŠ Trnka.

Možná jste si toho všimli, možná vás to už dokonce chytlo taky. Hudební nástroj, který se v poslední době stal největším hitem, je jednoznačně ukulele. Je to nástroj skladný a lze se s ním předvádět všude. Ukulele je drnkací nástroj podobný kytaře a je velmi přívětivý nejen k začínajícím (malým) muzikantům, díky své velikosti, šířce hmatníku i měkkosti nylonových strun.

Lektor: Jitka Urbanová

Jmenuji se Jitka Urbanová a jsme nadšenou amatérskou muzikantkou. Několik let jsem vedla hudební kurzy pro předškolní děti, i lekce hry na kytaru a ukulele.

Pomůcky:

  • Nadšení, pozorné uši, odhodlání hrát si i doma.
  • Sešit A4, lepidlo.
  • A hlavně nástroj! ukulele sopránové, koncertní nebo tenorové s laděním v C dur – (struny G, C, E, A), nutné je i mít svoji klipsovou ladičku.
Prohlášení

Trnkový květ, z.s. prohlašuje, že osobní údaje zpracovává pro zajištění operativní komunikace v průběhu konání kroužku a nepředává je žádným třetím osobám. Přihlášením na kroužek vyjadřujete souhlas se zasíláním informativních e-mailů o dalších aktivitách TRNKAKCE, a to po dobu 2 let od posledního přihlášení. Pokud si nepřejete zasílat tyto informativní e-maily, napište, prosím na trnkovykvet<zavinac>zstrnkadobris.cz.

Přihláška