Akce - Hrajeme na ukulele - dospělí

Věk:  16+

Kapacita:  10

Cena:  1800 Kč / pololetí

Kroužek hry na ukulele pro dospělé bude probíhat každý čtvrtek od 17:30 do 18:30 v ZŠ Trnka.

Kroužek je určen pro mírně pokročilé, začátečníci se mohou přihlásit na základě konzultace s lektorkou.

Náplň kroužku

Co se spolu naučíme? Doprovázet písničky na ukulele, držet rytmus, cítit akordové harmonie, poslouchat ostatní. Potrénujeme zpěv, aby nám to společně šlapalo! Už se moc těším!

Pomůcky:

• Nadšení, pozorné uši, odhodlání hrát i doma.
  • Ukulele koncertní nebo tenorové s laděním v C dur – (struny G, C, E, A) a klipsovou
    ladičku. Doporučuji vybrat ukulele s možností zavěsit popruh pro hraní vestoje.
    (Je možné mít i sopránové ukulele, je ovšem velmi malé a proto nedoporučuji ho
    kupovat. Pokud jej někdo již má, je možné na něj začít hrát a nepořizovat jiný nástroj).
  • Desky formátu A4 a 50ks Eurofolií na zakládání písniček.

Lektor: Jitka Urbanová

Jmenuji se Jitka Urbanová a jsme nadšenou amatérskou muzikantkou. Hraju na piano, kytaru a ukulele, moc ráda zpívám. Několik let jsem vedla hudební kurzy pro předškolní děti, učila jsem hraní na doprovodnou kytaru. V ZŠ Trnka vedu kroužky hraní na ukulele a na kytaru již třetí rok.

Prohlášení

Trnkový květ, z.s. prohlašuje, že osobní údaje zpracovává pro zajištění operativní komunikace v průběhu konání kroužku a nepředává je žádným třetím osobám. Přihlášením na kroužek vyjadřujete souhlas se zasíláním informativních e-mailů o dalších aktivitách TRNKAKCE, a to po dobu 2 let od posledního přihlášení. Pokud si nepřejete zasílat tyto informativní e-maily, napište, prosím na trnkovykvet<zavinac>zstrnkadobris.cz.