Akce - ANGLICKÝ příměstský TRNKATÁBOR

Věk:  6 - 12 let

Kapacita:  20

Cena:  2999 Kč

Chcete, aby si vaše děti v létě užily pobyt v přírodě na čerstvém vzduchu a zároveň se přirozenou cestou učily angličtinu?

Přihlaste se na náš letní ANGLICKÝ příměstský TRNKATÁBOR.

Výuka angličtiny bude během dne probíhat v několika blocích. Avšak i během volného času bude angličtina součástí komunikace.

Díky malým skupinkách (5 dětí na lektora) bude prostor pro intenzivní a individuální výuku.

Pro děti je připraveno spoustu pomůcek přizpůsobených jednotlivým úrovním angličtiny (obrázkové knížky pro nejmenší, diskuzní témata pro pokročilejší, hry, písničky i výroba).

Zažijte s námi kupu legrace a her, seznamte se s novými kamarády a zároveň se přirozeným způsobem učte angličtinu!

Těšíme se na Tebe!

Lektoři:

Veronika Liotard

Maminka dvou malých raubířů, kterou okouzlilo, jak děti přirozeně dokáží přijímat další cizí jazyky a kultury. S přirozeně trilinguální rodinou žije opět v ČR a s radostí otevírá bránu do světa jazyků dětem i dospělým. Přece kolik jazyků znáš, tolikrát jsi člověkem!

Anna Dostálová

Ač "Češka jako poleno", stala se pro mě angličtina kromě koníčku také hlavním pracovním jazykem. Za několik let strávných z zahraničí jsem si také ověřila, že nejlepší cestou, jak zvládnout cizí jazyk je zahodit ostych a zkrátka začít mluvit.  A protože ráda pracuji s dětmi a pobývám v přírodě, už se moc těším, až se anglicky rozmluvíme na táboře v Brodcích.

CV ve zkratce:
povolání: bioložka t.č. v bioinformatické firmě
věk: 38 let
osvědčení o znalosti angličtiny: Certificate in Advanced English
zkušenosti s dětmi: maminka 7 letého kluka, vedoucí nedělních katechezí pro mladší děti ve farnosti Dobříši a dříve v St. Sulpice (Švýcarsko)

Richard Škobis

Pocházím z Mníšku pod Brdy, kde také v současné době bydlím. Živím se jako freelancer v oblasti
online marketingu, a od tohoto roku jsem také nastoupil jako průvodce do mníšecké Lesní MŠ
Sedmikvítek.
Ve volném čase rád cestuji, a to hlavně do oblastí s krásnou přírodou (Rumunsko, Finsko), kterou také
moc rád fotím.

Poznámka: Pokud po vyplnění přihlášky obratem neobdržíte Potvrzení s instrukcemi k platbě, zkontrolujte si prosím spam, příp. napište na: dana.chytra@gmail.com.

Těší nás Váš zájem o letní příměstský tábor.
Kapacita tábora je v tuto chvíli naplněna. Je možné přihlásit se jako náhradník na dana.chytra<zavinac>gmail.com.

Fotogalerie - ANJ příměstský tábor 14.8. 2020