Kroužek - Hrajeme na kytaru

Věk:  od 3. třídy, mladší děti jen po individuální domluvě

Kapacita:  12

Cena:  1400 Kč / pololetí

Kroužek hry na kytaru pro začátečníky a mírně pokročilé bude probíhat každý čtvrtek od 16:30 do 17:20 v ZŠ Trnka a zahrnuje 16 lekcí.

Náplň kroužku:

V kroužku se naučíte základní akordy na doprovodnou kytaru a základní rytmy. Potrénujeme i zpívání a poslouchání ostatních. Cílem kroužku je naučit se hrát písničky, které nás baví.

Kroužek je určen dětem, které už trochu hrají, nebo úplným začátečníkům.

Pomůcky:

• Nadšení, pozorné uši, odhodlání hrát si i doma.
  • Šestistrunnou kytaru vhodnou pro začátečníka, nejlépe s nylonovými strunami. Dále
    klipsovou ladičku.
  • Desky formátu A4 a 50ks Eurofolií na zakládání písniček, které dítě bude nosit na každou
    lekci.

Lektor: Jitka Urbanová

Jmenuji se Jitka Urbanová a jsme nadšenou amatérskou muzikantkou. Hraju na piano, kytaru a ukulele, moc ráda zpívám. Několik let jsem vedla hudební kurzy pro předškolní děti, učila jsem hraní na doprovodnou kytaru. V ZŠ Trnka vedu kroužky hraní na ukulele a na kytaru již třetí rok.

Prohlášení

Trnkový květ, z.s. prohlašuje, že osobní údaje zpracovává pro zajištění operativní komunikace v průběhu konání kroužku a nepředává je žádným třetím osobám. Přihlášením na kroužek vyjadřujete souhlas se zasíláním informativních e-mailů o dalších aktivitách TRNKAKCE, a to po dobu 2 let od posledního přihlášení. Pokud si nepřejete zasílat tyto informativní e-maily, napište, prosím na trnkovykvet<zavinac>zstrnkadobris.cz.

Informace o zákonném zástupci

Informace o dítěti