Kroužek - Školní kapela

Věk:  10+

Kapacita:  14

Cena:  1300 Kč / pololetí

Školní kapela bude probíhat každé úterý od 16:00 do 17:00 v ZŠ Trnka a zahrnuje 16 lekcí.

Náplň kroužku:

Společně s dětmi budeme aranžovat, trénovat a hrát písně a skladby různých žánrů.

Požadavky:

Zájemce by měl ovládat hru na "svůj" hudební nástroj, průprava ze ZUŠ ale není podmínkou. Je možné se přihlásit s jakýmkoliv nástrojem, vítáme i zpěváky a zpěvačky. Repertoár a aranže budeme přizpůsobovat nástrojovému obsazení a úrovni muzikantů. Prosím, počítejte také s tím, že kapela během roku několikrát vystupuje při různých, nejen školních, příležitostech - vše ale po předchozí domluvě. Těším se, že spolu zažijeme spoustu zábavy!

Nástroje:

Ukulele, kytara, cajon, perkuse, Orffovy nástroje, Boomwhackers, basová kytara, elektrická kytara, flétna, housle, elektrické klávesy, klavír... atd.

Lektor: Štěpán Ježek

Jmenuji se Štěpán Ježek a hudbě se věnuji od malička. Mám za sebou přípravu v ZUŠ (klavír), kromě něj hraji ještě na kytaru, basovou kytaru, kontrabas, ukulele. Prošel jsem několika kapelami (v jedné stále aktivně působím) a pěveckými sbory, v jednom z nich jsem byl zastupujícím sbormistrem. V TRNCE učím hudební výchovu. Mým cílem je vést děti k tvořivosti a mít z hudby radost.

Kontakt na lektora: s.jezek<ZAVINAC>gmail.com

Prohlášení

Trnkový květ, z.s. prohlašuje, že osobní údaje zpracovává pro zajištění operativní komunikace v průběhu konání kroužku a nepředává je žádným třetím osobám. Přihlášením na kroužek vyjadřujete souhlas se zasíláním informativních e-mailů o dalších aktivitách TRNKAKCE, a to po dobu 2 let od posledního přihlášení. Pokud si nepřejete zasílat tyto informativní e-maily, napište, prosím na trnkovykvet<zavinac>zstrnkadobris.cz.

Informace o zákonném zástupci

Informace o dítěti