ZŠ Trnka Dobříš

Kroužek - Kreativní focení

Kdy:  Středa 05. - Čtvrtek 06. duben 2023

Čas:  14:00 - 15:30

Doba trvání:  2 Měsíc(ů) 1 Dny(ů) 1 Hodin 30 Minut

Kde:  ZŠ TRNKA

Věk:  od 5. třídy

Kapacita:  10

Cena:  1400,- Kč / pololetí

Kroužek Kreativní focení bude probíhat každou středu od 14:00 do 15:30 v ZŠ Trnka. Kroužek začíná 5.4.2023 a bude mít 8 lekcí.

Lektor: Mgr. Radka Pipotová

Fotografka a lektorka. Autorka uměleckých fotografických projektů a autoportrétů. Věnuje se převážně portrétnímu a lifestylovému focení. Díky portrétnímu fotografování pomáhá ženám nalézt jejich jedinečnost, podporuje cestu sebepoznání. Staví na autentičnosti a na hlubších hodnotách.

vzdělání: Střední uměleckoprůmyslová škola a ZČU v Plzni obor Učitelství odborných uměleckých předmětů.

kontakt:radkapipotova@gmail.com

www.radkapipotova.cz

Náplň kroužku

Cílem fotokroužku je naučit se základy fotografování, podporovat tvořivost a výtvarné cítění.  Naučit se "vidět" a zpracovat motiv. Budeme fotit převážně v exteriéru dle námětů a praktických cvičení pod vedením lektorky. Při nepřízni počasí se budeme věnovat teorii i praxi ve třídě.

Pomůcky

  • nabitý "chytrý telefon" s možnosti stáhnutí aplikace na úpravu fotek. Sdílení fotek s lektorkou ve vysokém rozlišení pro případnou výstavu či jiné výstupy.
  • notes na zapisování A5, aby mohl být s sebou v terénu
  • vhodné oblečení na ven
Prohlášení

Trnkový květ, z.s. prohlašuje, že osobní údaje zpracovává pro zajištění operativní komunikace v průběhu konání kroužku a nepředává je žádným třetím osobám. Přihlášením na kroužek vyjadřujete souhlas se zasíláním informativních e-mailů o dalších aktivitách TRNKAKCE, a to po dobu 2 let od posledního přihlášení. Pokud si nepřejete zasílat tyto informativní e-maily, napište, prosím na trnkovykvet<zavinac>zstrnkadobris.cz.

Přihláška

Informace o zákonném zástupci

Informace o dítěti