Kroužek - Hrajeme na kytaru - začátečníci - OBSAZENO

Věk:  od 3. třídy

Kapacita:  5

Cena:  1400 Kč / pololetí

Kroužek hry na kytaru bude probíhat každé úterý od 16:30 do 17:15 v ZŠ Trnka.

Lektor: Jitka Urbanová

Jmenuji se Jitka Urbanová a jsme nadšenou amatérskou muzikantkou. Hraju na piáno, kytaru a ukulele, moc ráda zpívám. Několik let jsem vedla hudební kurzy pro předškolní děti, učila jsem hraní na doprovodnou kytaru.

Náplň kroužku:

V kroužku se naučíte základní akordy na doprovodnou kytaru a základní rytmy. Potrénujeme i zpívání a poslouchání ostatních. Cílem kroužku je naučit se hrát písničky, které nás baví.

Kroužek je určen pro začátečníky.

Pomůcky:

Nadšení, dobré uši, sešit A4.

A hlavně nástroj! – Kytara má být svojí velikostí úměrná věku, pro začátečníka se hodí co nejměkčí struny. Pokud budete kytaru kupovat, v obchodě Vám určitě poradí. Velkou výhodou je i mít svoji klipsovou ladičku.

Prohlášení

Trnkový květ, z.s. prohlašuje, že osobní údaje zpracovává pro zajištění operativní komunikace v průběhu konání kroužku a nepředává je žádným třetím osobám. Přihlášením na kroužek vyjadřujete souhlas se zasíláním informativních e-mailů o dalších aktivitách TRNKAKCE, a to po dobu 2 let od posledního přihlášení. Pokud si nepřejete zasílat tyto informativní e-maily, napište, prosím na trnkovykvet<zavinac>zstrnkadobris.cz.