Kroužek - Hrajeme na ukulele - pokročilí

Věk:  od 3. třídy

Kapacita:  10

Cena:  1400 Kč / pololetí

Kroužek hry na ukulele bude probíhat každý čtvrtek od 16:15 do 17:15 v ZŠ Trnka.

Možná jste si toho všimli, možná vás to už dokonce chytlo taky. Hudební nástroj, který se v poslední době stal největším hitem, je jednoznačně ukulele. Je to nástroj skladný a lze se s ním předvádět všude. Ukulele je drnkací nástroj podobný kytaře a je velmi přívětivý nejen k začínajícím (malým) muzikantům, díky své velikosti, šířce hmatníku i měkkosti nylonových strun.

Lektor: Jitka Urbanová

Jmenuji se Jitka Urbanová a jsme nadšenou amatérskou muzikantkou. Několik let jsem vedla hudební kurzy pro předškolní děti, i lekce hry na kytaru a ukulele.

Náplň kroužku:

Mým cílem je, aby si děti mohly zahrát u táboráku, aby se naučily doprovodit písničky, které se jim líbí. Co se spolu naučíme? Doprovázet písničky na ukulele, držet rytmus, cítit akordové harmonie, poslouchat ostatní. Potrénujeme zpěv, aby nám to společně šlapalo! Už se
moc těším!

Kroužek je určen pro pokročilé.

Pomůcky:

• Nadšení, pozorné uši, odhodlání hrát si i doma.
  • Sešit A4, lepidlo.
  • A hlavně nástroj! ukulele sopránové, koncertní nebo tenorové s laděním v C dur – (struny G, C, E, A), nutné je i mít svoji klipsovou ladičku.
Prohlášení

Trnkový květ, z.s. prohlašuje, že osobní údaje zpracovává pro zajištění operativní komunikace v průběhu konání kroužku a nepředává je žádným třetím osobám. Přihlášením na kroužek vyjadřujete souhlas se zasíláním informativních e-mailů o dalších aktivitách TRNKAKCE, a to po dobu 2 let od posledního přihlášení. Pokud si nepřejete zasílat tyto informativní e-maily, napište, prosím na trnkovykvet<zavinac>zstrnkadobris.cz.

Informace o zákonném zástupci

Informace o dítěti