Kroužek - Školní kapela

Věk:  10+

Kapacita:  14

Cena:  1500 Kč / pololetí

Školní kapela bude probíhat každé úterý od 16:00 do 17:00 v ZŠ Trnka.

Lektor: Štěpán Ježek

Jmenuji se Štěpán Ježek a hudbě se věnuji od malička. Mám za sebou přípravu v ZUŠ (klavír), kromě něj hraji ještě na kytaru, basovou kytaru, kontrabas, ukulele. Prošel jsem několika kapelami (v jedné stále aktivně působím) a pěveckými sbory, v jednom z nich jsem byl zastupujícím sbormistrem. V TRNCE učím hudební výchovu. Mým cílem je vést děti k tvořivosti a mít z hudby radost.

Kontakt na lektora: s.jezek<ZAVINAC>gmail.com

Náplň kroužku:

Společně s dětmi budeme aranžovat, trénovat a hrát písně a skladby různých žánrů.

Požadavky:

V ideálním případě by mělo dítě hrát na hudební nástroj a mít za sebou alespoň 1 rok v ZUŠ nebo u soukromého učitele. V průběhu září proběhne individuální konzultace s každým zájemcem. Je možné se přihlásit s jakýmkoliv nástrojem, ale je potřeba počítat s tím, že dítě nebude hrát celou dobu na svůj nástroj. Budeme využívat Orffovy nástroje a různé perkuse, na které budou hrát děti, jejichž nástroj není v dané skladbě nosný. Děti tak budou mít možnost vyzkoušet si různé hudební nástroje. Úpravy skladeb budou vznikat za běhu kroužku podle nástrojového obsazení a úrovně muzikantů. Těším se, že spolu zažijeme spoustu hudebních zážitků.

Nástroje:

Ukulele, kytara, cajon, perkuse, Orffovy nástroje, Boomwhackers, basová kytara, elektrická kytara, flétna, housle, elektrické klávesy, klavír... atd.

Prohlášení

Trnkový květ, z.s. prohlašuje, že osobní údaje zpracovává pro zajištění operativní komunikace v průběhu konání kroužku a nepředává je žádným třetím osobám. Přihlášením na kroužek vyjadřujete souhlas se zasíláním informativních e-mailů o dalších aktivitách TRNKAKCE, a to po dobu 2 let od posledního přihlášení. Pokud si nepřejete zasílat tyto informativní e-maily, napište, prosím na trnkovykvet<zavinac>zstrnkadobris.cz.

Informace o zákonném zástupci

Informace o dítěti