Kroužek - Psaní všemi deseti

Věk:  5.-9. třída

Kapacita:  10

Cena:  1400,- Kč

Kroužek psaní všemi deseti bude probíhat každé pondělí od 15:30 do 16:30 v ZŠ Trnka.

Lektor: Lucie Patetlová

V Trnce působím od září roku 2021 jako asistent pedagoga. Studovala jsem na VOŠ sociální práci a pedagogiku, poté VŠ bakalářské studium sociální práci. Jako střední školu jsem si, ale vybrala Obchodní akademii, kde jsem absolvovala i Státní zkoušku z kancelářského psaní na klávesnici . Psaní všemi deseti využívám každý den při práci na PC.

Náplň kroužku

V rámci kroužku Psaní všemi deseti budeme využívat online program Psaní hravě. Díky tomuto programu se děti hravou formou naučí postupně psát všemi deseti prsty bez koukání na klávesnici. Dále si také osvojí některé klávesové zkratky, naučí se správně sedět u počítače a vyzkoušíme si i některé cviky na protažení při práci na PC.

Prohlášení

Trnkový květ, z.s. prohlašuje, že osobní údaje zpracovává pro zajištění operativní komunikace v průběhu konání kroužku a nepředává je žádným třetím osobám. Přihlášením na kroužek vyjadřujete souhlas se zasíláním informativních e-mailů o dalších aktivitách TRNKAKCE, a to po dobu 2 let od posledního přihlášení. Pokud si nepřejete zasílat tyto informativní e-maily, napište, prosím na trnkovykvet<zavinac>zstrnkadobris.cz.

Informace o zákonném zástupci

Informace o dítěti