Kroužek - Ekokroužek - ZRUŠENO

Kapacita:  10

Cena:  800 Kč / pololetí

Odkaz:  http://trnkakce.8u.cz/foto-ekokrouzek/

Ekokroužek bude probíhat ve čtvrtek 1x / 14 dní od 14:30 do 15:30 na Farmě jedné ženy nebo v ZŠ Trnka.

Poznámka: Na farmu není doprava zajištěna!

Lektor: Klára Kaiserová

Je mi 48 let, vystudovala jsem ekologii na PřFUK, 16 let provozuji farmu/pastevní areál, na které pořádám zážitkové interaktivní a výukové programy pro rodiny a pro školní děti – praktické ukázky farmaření, povídání o welfaru hospodářských zvířat, včelaření a zooterapii (mám certifik. zkoušky z canisterapie).

web: www.farmajednezeny.cz

Kontakt na lektora: claire.k<ZAVINAC>seznam.cz

Tel.: 777 166 632

Náplň kroužku

Kroužek se zaměřením na poznávání a ochranu prostředí a místní přírody (teoretické poznatky, tematické výlety s možností pobytu na farmě přímo mezi zvířaty a práce s nimi).

Při pěkném počasí (cca 3x za pololetí): pobyt na farmě, sezonní ukázky farmářské práce včetně včelaření, hraní s kůzlátky, vyjížďky na oslíkovi a péče o něj, aktivity se psy (canisterapie), výlety po okolí, návštěva záchranné stanice nebo útulku.

Při špatném počasí a v zimě: základy ekologického myšlení – ochrana lesa, vody, ovzduší, třídění odpadu – formou her a povídání, teorie včelaření.

Potřebné pomůcky:

Zápisník, tužka a přezuvky, při návštěvě farmy spíše pracovní/sportovní oblečení.

Prohlášení

Trnkový květ, z.s. prohlašuje, že osobní údaje zpracovává pro zajištění operativní komunikace v průběhu konání kroužku a nepředává je žádným třetím osobám. Přihlášením na kroužek vyjadřujete souhlas se zasíláním informativních e-mailů o dalších aktivitách TRNKAKCE, a to po dobu 2 let od posledního přihlášení. Pokud si nepřejete zasílat tyto informativní e-maily, napište, prosím na trnkovykvet<zavinac>zstrnkadobris.cz.

Informace o zákonném zástupci

Informace o dítěti