ZŠ Trnka Dobříš

Kroužek - Hra na flétnu

Kdy:  Čtvrtek 08. - Sobota 24. říjen 2020

Čas:  13:30 - 14:30

Doba trvání:  1 Hodina

Kde:  ZŠ Trnka

Věk:  od 1. třídy

Kapacita:  10

Cena:  1400 Kč / pololetí

Kroužek hry na flétnu bude probíhat každý čtvrtek od 13:30 do 14:30 v ZŠ Trnka.

Lektor: Jana Češpivová

Jmenuji se Jana Češpivová a pocházím z hudební rodiny. Hudbě se věnuji od dětství a provází mě celým životem. Vystudovala jsem Konzervatoř v Praze – obor příčná flétna. Po studiích jsem působila v různých hudebních tělesech a aktivně se věnovala koncertní a pedagogické činnosti. Spolupracovala jsem s orchestrem Národního divadla a Hudebního divadla v Karlíně a působila v souboru LINHA SINGERS, se kterým jsem se podílela na natočení několika CD. Koncertovala jsem v Dánsku, Estonsku, Švýcarsku, Německu, Lucembursku. V současné době vystupuji v souboru Duo Témbr ve složení flétna – kytara a též v dívčím triu Puellae de Bohemia, který se věnuje interpretaci středověké hudby. Pedagogické činnosti a práci s dětmí se věnuji dlouhodobě, mám zkušenosti se skupinovou výukou dětí v mateřských i základních školách. Věnuji se též soukromé výuce dětí. Mým cílem je podnítit u dětí lásku k hudbě a vidět jejich radost z prvních úspěchů.

Kontakt na lektora: cespivova<ZAVINAC>alim.cz

Požadavky:

Vlastní hudební nástroj – zobcová flétna sopránová, doporučuji značku Aulos, Yamaha. V této věci mě neváhejte kontaktovat. Ráda poradím či nástroj sama zakoupím. Dále bude potřeba malý notýsek.

Prohlášení

Trnkový květ, z.s. prohlašuje, že osobní údaje zpracovává pro zajištění operativní komunikace v průběhu konání kroužku a nepředává je žádným třetím osobám. Přihlášením na kroužek vyjadřujete souhlas se zasíláním informativních e-mailů o dalších aktivitách TRNKAKCE, a to po dobu 2 let od posledního přihlášení. Pokud si nepřejete zasílat tyto informativní e-maily, napište, prosím na trnkovykvet<zavinac>zstrnkadobris.cz.

Přihláška


Souhlasím s tím, aby fotky mého dítěte byly zveřejněny: