Kroužek - Hra na ukulele

Věk:  9+

Kapacita:  10

Cena:  1400 Kč / pololetí

Kroužek hry na ukulele bude probíhat každé úterý od 16:30 do 17:30 v ZŠ Trnka.

Lektor: Václav Nekolný

Mé jméno je Vašek Nekolný a jsem muzikant celým srdcem. Za svůj život jsem prošel několika aktivně hrajícími kapelami všech různých žánrů (Ginevra, Trapas, Ajeto, Boston, O.k.mžik, V-pořádku). Hraju převážně na kytaru, ale s kapelami jsem měl pod rukama také basovku, perkuse, bicí, klavír. V Trnce učím hudební výchovu a vedu pěvecký sbor. Na PF UJEP, kde studuji, jsem získal mnoho zkušeností z hudební teorie a momentálně mě baví je uplatňovat v praxi. Těším se, že spolu zažijeme spoustu hudebních zážitků.

Kontakt na lektora: vaclav.nekolny50<ZAVINAC>gmail.com

Kroužek ukulele pro začátečníky a mírně pokročilé

Během kroužku se děti budou učit hrát na ukulele podle akordických značek a tabulatur. Výsledkem by měly být skladby, ve kterých bude každý hrát svůj part dle schopností, kterých dosáhne. Někdo píseň doprovodí akordy a zpěvem, někdo zahraje sólo. Děti budou mít možnost si vyzkoušet také hru na kytaru, či cajon a jiné rytmické nástroje.

Požadavky:

Je třeba mít vlastní ukulele - sopránové, koncertní nebo tenorové v ladění C-dur. (Zatím nesjou žádné k dispozici ve škole)

Prohlášení

Trnkový květ, z.s. prohlašuje, že osobní údaje zpracovává pro zajištění operativní komunikace v průběhu konání kroužku a nepředává je žádným třetím osobám. Přihlášením na kroužek vyjadřujete souhlas se zasíláním informativních e-mailů o dalších aktivitách TRNKAKCE, a to po dobu 2 let od posledního přihlášení. Pokud si nepřejete zasílat tyto informativní e-maily, napište, prosím na trnkovykvet<zavinac>zstrnkadobris.cz.

Děkujeme za zájem o kroužek, v tuto chvíli je možné přihlášení jako náhradník

Informace o zákonném zástupci

Informace o dítěti