ZŠ Trnka Dobříš

Kroužek - Šachový kroužek

Kdy:  Pondělí 05. - Středa 21. říjen 2020

Čas:  13:30 - 14:30

Doba trvání:  1 Hodina

Kde:  ZŠ TRNKA

Věk:  od 2. třídy

Kapacita:  10

Cena:  1100 Kč / pololetí

Šachový kroužek bude probíhat každé pondělí od 13:30 do 14:30 v ZŠ Trnka.

Lektor: Kateřina Budíková

Od října roku 2018 jsem součástí Trnky. Již dříve jsem pracovala s dětmi v rámci Občanského sdružení, které se věnovalo hlavně volnočasovým aktivitám. 
 
Šachům jsem se věnovala závodně od roku 2005.  Odměnou za hodiny strávené u šachovnice byla možnost si zahrát simultánku s šachovým velmistrem Anatolijem Karpovem. Je to nádherná hra, která mne stále baví. Dokáže rozvíjet opravdu mnoho věcí najednou.
V roce 2013 jsem udělala trenérské zkoušky a vedla jsem šachový kroužek na dvou základních školách v Praze. I letos se těším na nové zapálené hráče.
 

Náplň kroužku:

Cílem kroužku je osvojení základních pravidel a strategií šachové hry. Zároveň neméně důležitou součástí kroužku je i podpora radosti ze hry a objevování nových možností. Lekce je rozdělena na dvě části. V první části se budeme věnovat rozvíjení dovedností a v druhé se budeme věnovat samotnému hraní. V průběhu roku, by samozřejmě neměl chybět i nějaký ten turnaj.

Potřebné pomůcky:

Vlastní šachy.
 
 
Prohlášení

Trnkový květ, z.s. prohlašuje, že osobní údaje zpracovává pro zajištění operativní komunikace v průběhu konání kroužku a nepředává je žádným třetím osobám. Přihlášením na kroužek vyjadřujete souhlas se zasíláním informativních e-mailů o dalších aktivitách TRNKAKCE, a to po dobu 2 let od posledního přihlášení. Pokud si nepřejete zasílat tyto informativní e-maily, napište, prosím na trnkovykvet<zavinac>zstrnkadobris.cz.

Děkujeme za zájem o kroužek, v tuto chvíli je možné přihlášení jako náhradník  

Přihláška

Informace o zákonném zástupci

Informace o dítěti