ZŠ Trnka Dobříš

Kroužek - Šachový kroužek

Kdy:  Čtvrtek 26. - Sobota 26. říjen 2019

Čas:  14:00 - 15:00

Doba trvání:  1 Hodina

Kde:  ZŠ TRNKA

Věk:  7+

Kapacita:  10

Cena:  1100 Kč / pololetí

Šachový kroužek bude probíhat každý čtvrtek od 14:00 do 15:00 v ZŠ Trnka.

Lektor: Kateřina Budíková

Od října roku 2018 jsem součástí Trnky. Již dříve jsem pracovala s dětmi v rámci Občanského sdružení, které se věnovalo hlavně volnočasovým aktivitám. 
 
Šachům jsem se věnovala závodně od roku 2005.  Odměnou za hodiny strávené u šachovnice byla možnost si zahrát simultánku s šachovým velmistrem Anatolijem Karpovem. Je to nádherná hra, která mne stále baví. Dokáže rozvíjet opravdu mnoho věcí najednou.
V roce 2013 jsem udělala trenérské zkoušky a vedla jsem šachový kroužek na dvou základních školách v Praze. Letos jsem obnovila svou trenérskou licenci a těším se na nové zapálené hráče.
 

Náplň kroužku:

Cílem kroužku je osvojení základních pravidel a strategií šachové hry. Zároveň neméně důležitou součástí kroužku je i podpora radosti ze hry a objevování nových možností. Lekce je rozdělena na dvě části. V první části se budeme věnovat rozvíjení dovedností a v druhé se budeme věnovat samotnému hraní. V průběhu roku, by samozřejmě neměl chybět i nějaký ten turnaj.

Potřebné pomůcky:

Vlastní šachy.
 
 
Prohlášení

Trnkový květ, z.s. prohlašuje, že osobní údaje zpracovává pro zajištění operativní komunikace v průběhu konání kroužku a nepředává je žádným třetím osobám. Přihlášením na kroužek vyjadřujete souhlas se zasíláním informativních e-mailů o dalších aktivitách TRNKAKCE, a to po dobu 2 let od posledního přihlášení. Pokud si nepřejete zasílat tyto informativní e-maily, napište, prosím na trnkovykvet<zavinac>zstrnkadobris.cz.

 

Těší nás Váš zájem o tento kroužek.
Kapacita kroužku je v tuto chvíli naplněna. Je možné přihlásit se jako náhradník na dana.chytra<zavinac>gmail.com.

Přihláška

Informace o zákonném zástupci

Informace o dítěti