Kroužek - Školní kapela

Věk:  10+

Kapacita:  16

Cena:  1500 Kč / pololetí

Školní kapela bude probíhat každý pátek od 14:30 do 16:00 v ZŠ Trnka.

Lektor: Václav Nekolný

Mé jméno je Vašek Nekolný a jsem muzikant celým srdcem. Za svůj život jsem prošel několika aktivně hrajícími kapelami všech různých žánrů (Ginevra, Trapas, Ajeto, Boston, O.k.mžik, V-pořádku). Hraju převážně na kytaru, ale s kapelami jsem měl pod rukama také basovku, perkuse, bicí, klavír. V Trnce učím hudební výchovu a vedu pěvecký sbor.

Na PF UJEP, kde studuji, jsem získal mnoho zkušeností z hudební teorie a momentálně mě baví je uplatňovat v praxi. Chtěl bych se více zabývat úpravami skladeb pro různá hudební tělesa a také jejich vedením. Být takovým malým dirigentem.

Mým plánem je vést děti, které rády hrají na hudební nástroje nebo zpívají, aby mohly tvořit hudbu společně.

Kontakt na lektora: vaclav.nekolny50<ZAVINAC>gmail.com

Požadavky:

V ideálním případě by mělo dítě hrát na hudební nástroj a mít za sebou alespoň 1 rok v ZUŠ. Výjimky jsou možné. V průběhu září proběhne individuální konzultace s každým zájemcem. Je možné se přihlásit s jakýmkoliv nástrojem. Úpravy skladeb budou vznikat za běhu kroužku podle nástrojového obsazení a úrovně muzikantů.

Nástroje:

Ukulele, kytara, cajon, perkuse, Orffovy nástroje, Boomwhackers, basová kytara, elektrická kytara, flétna, housle, elektrické klávesy, klavír, zpěv... atd.

Prohlášení

Trnkový květ, z.s. prohlašuje, že osobní údaje zpracovává pro zajištění operativní komunikace v průběhu konání kroužku a nepředává je žádným třetím osobám. Přihlášením na kroužek vyjadřujete souhlas se zasíláním informativních e-mailů o dalších aktivitách TRNKAKCE, a to po dobu 2 let od posledního přihlášení. Pokud si nepřejete zasílat tyto informativní e-maily, napište, prosím na trnkovykvet<zavinac>zstrnkadobris.cz.

Informace o zákonném zástupci

Informace o dítěti