ZŠ Trnka Dobříš

Zápis do 1. třídy ZŠ TRNKA pro školní rok 2022/2023 se uskuteční v pátek 1. dubna 2022

Zápis do 1. třídy ZŠ TRNKA pro školní rok 2022/2023 se uskuteční v pátek 1. dubna 2022
Máte-li zájem o přijetí Vašeho dítěte do ZŠ TRNKA, v detailu se dozvíte všechny potřebné informace.

Pokud máte zájem o to, aby Vaše dítě navštěvovalo naši školu, domluvte si mailem "derflovajana@zstrnka.cz" schůzku s vedením školy. Na tomto setkání budeme mluvit o tom, jaká máte Vy jako rodiče očekávání a co my jako škola nabízíme. Je vhodné, aby se této schůzky zúčastnili oba rodiče dítěte, pokud je to možné.


Všechny zájemce o přijetí jejich dítěte do první třídy srdečně zveme na setkání, které se uskuteční v úterý 15. února od 18 hodin v jídelně ZŠ TRNKA. Získáte zde základní informace o fungování a vizích naší školy, prostor bude i na Vaše dotazy. Součástí schůzky bude také prohlídka školní budovy.

Pokud se chcete podívat, jak učíme, bude možné si domluvit návštěvu v hodinách, pokud to epidemiologická situace dovolí.

 

Průběh zápisu do 1. ročníku pro školní rok 2022/2023

Žádost o přijetí dítěte do 1. ročníku si můžete stáhnou ZDE. Vyplněnou žádost je nutné podat nejpozději do 25. března 2022 (rozhodující je datum doručení), buď poštou na adresu školy: Základní škola TRNKA, Příbramská 938, Dobříš 263 01, nebo mailem na adresu derflovajana@zstrnka.cz (naskenovanou s podpisem). Podpisy na žádosti není nutno ověřovat. Na základě odevzdání žádosti o přijetí bude dítěti přiděleno číslo. Pod těmito čísly budou pak zveřejněny výsledky zápisu.


Zápis do 1. ročníku se v naší základní škole uskuteční skupinovou formou v pátek 1. 4. 2022, a to ve dvou časech - 13:30 - 14:30 a 15:00 - 16:00. Termín na zápis pro své dítě si rezervujte ZDE. Zvolte prosíme pouze jeden čas (buď od 13:30 nebo od 15:00). V každém čase je maximálně 16 míst, zapsané děti budou rozdělené do dvou skupin, ve kterých budou společně pracovat. Vzhledem k vyššímu počtu přihlášek bude otevřen další termín k zápisu, a to od 16:30 do 17:30 hodin. Odkaz do přihlašovacího systému zde. Pokud by se stalo, že budou všechna místa k zápisu obsazena, informujte nás na adrese svobodovamarketa@zstrnka.cz.  Těšíme se na Vás! 

Do první třídy jsou přijímány děti, které dovrší do 31. 8. 2022 věku šesti let nebo děti, které měly odklad školní docházky.

Na zápis si s sebou přineste:

  • Rodný list dítěte (u cizinců pas)
  • Občanský průkaz zákonného zástupce
  • Originál žádosti o přijetí do 1. ročníku, pokud jste kopii zaslali mailem (podepsaný oběma rodiči)

Kritéria přijetí ZDE.