ZŠ Trnka Dobříš

Zápis do 1. třídy ZŠ TRNKA pro školní rok 2021/22 se uskuteční v pátek 9. dubna 2021.

Zápis do 1. třídy ZŠ TRNKA pro školní rok 2021/22 se uskuteční v pátek 9. dubna 2021.
Pokud máte zájem o to, aby Vaše dítě navštěvovalo naši školu, domluvte si schůzku s vedením školy zde (bude spuštěno 15. 12. 2020). Na tomto setkání budeme mluvit o tom, jaká máte Vy jako rodiče očekávání a co my jako škola nabízíme. Je vhodné, aby se této schůzky zúčastnili oba rodiče dítěte, pokud je to možné.

Zápis do 1. třídy ZŠ TRNKA pro školní rok 2021/2022 se uskuteční v pátek 9. dubna 2021.

Pokud máte zájem o to, aby Vaše dítě navštěvovalo naši školu, domluvte si schůzku s vedením školy zde (bude spuštěno 15. 12. 2020). Na tomto setkání budeme mluvit o tom, jaká máte Vy jako rodiče očekávání a co my jako škola nabízíme. Je vhodné, aby se této schůzky zúčastnili oba rodiče dítěte, pokud je to možné.

Všechny zájemce o přijetí jejich dítěte do první třídy srdečně zveme na setkání, které se uskuteční ve středu 3. února od 17 hodin v jídelně ZŠ TRNKA. Získáte zde základní informace o fungování a vizích naší školy, prostor bude i na Vaše dotazy. Součástí schůzky bude také prohlídka školní budovy.

Pokud se chcete podívat, jak učíme, bude možné si domluvit návštěvu v hodinách, pokud to epidemiologická situace dovolí.

Jana Derflová, ředitelka školy