ZŠ Trnka Dobříš

Zahradní slavnost v TRNCE 2022

Zahradní slavnost v TRNCE 2022
Milí rodiče, konec tohoto školního roku se rychle blíží a my bychom se s Vámi rádi potkali na Zahradní slavnosti, kterou jsme naplánovali na neděli 26. června od 15 do 19 hodin. Na programu bude vystoupení školní kapely, jedno hudební překvapení, Fashion Bazar a především příležitost k vzájemnému setkání se, povídání, sdílení. Pokud byste měli čas a chuť připravit něco sladkého či slaného na společný stůl, budeme rádi. Prosíme, zda byste svou pomoc mohli zaznamenat do přiložené tabulky, abychom věděli, s čím můžeme počítat. Těšíme se na viděnou! Za trnkový tým Jana Derflová

Zde lze zapsat nabízené dobroty do tabulky. Děkujeme!

 

A zde ještě malá pozvánka:

Vážení přátelé,
rádi bychom Vás pozvali na zahradní slavnost ZŠ TRNKA dne 26.6. k našemu stánku, kde bychom se pokusili vybrat co nejvíce peněz ve prospěch Člověka v tísni. Dárkové předměty, které u nás dostanete za charitativní příspěvek, jsme vytvořili během třítýdenního školního projektu, na kterém jsme nakonec sbírku nemohli uskutečnit. Rozhodli jsme se, že peníze, které vybereme, pošleme na tyto projekty Člověka v tísni: SOS Ukrajina či Lepší škola pro všechny. Lidé, kteří si nejsou jistí tím, na co přispět, mají možnost poslat peníze na Hlavní dárcovský účet Člověka v tísni, ze kterého se posílají finance tam, kde je zrovna potřeba.


Moc se na Vás těšíme,
Expediční skupina Charitativní sbírka na kolech.