ZŠ Trnka Dobříš

Vánoční krabice od bot

Vánoční krabice od bot
Jednou z předvánočních tradic, která se v ZŠ Trnka již ustálila, je dobročinná sbírka s názvem Krabice od bot. Naše škola se každoročně stává místem, kam lze přinášet krabice s dárky pro děti, které své Vánoce tráví v dětských domovech, azylových domech či podobných typech zařízení. A nejen pro děti - do azylových domů putují také balíčky pro maminky, tatínky či celé rodiny. V letošním roce se u nás sešlo celkem 230 dárků, které místní organizátorka paní Vojkůvková dovezla do Azylových domů v Mokrovratech a v Příbrami, do organizací Adra Příbram, Terénní služby Příbram a také Indigo Děčín. Moc děkujeme všem, kteří se do této akce zapojili a přispěli tak k tomu, že i děti v nesnadných životních situacích mohou mít radost z překvapení pod vánočním stromečkem.