Sežene TRNKA 230 000 Kč na srpnovou rekonstrukci?

Školní rok sice končí a hlavní dveře se dnes zamknou na dva západy. Ne však na dlouho!

V srpnu začne plánovaná 5. etapa rekonstrukce budovy a bude se připravovat učebna pro budoucí prvňáčky. Každá učebna stojí přibližně 500 000 Kč včetně vybavení. Většinu peněz na rekonstrukci již máme – také díky Vaší velké podpoře. Protože ale přísné bezpečnostní požadavky na školní prostory neustále zvyšují cenu každé rekonstrukce (speciální odhlučnění, bezpečnostní dveře, bezbariérové vchody a WC), pár stovek tisíc nám ještě chybí. Obvykle se je daří sehnat prostřednictvím mnoha benefičních akcí a aktivit zřizovatele školy, spolku Trnkový květ z.s, ty ale musely být v letošním roce zrušeny.

Proto se spolek přihlásil na novou platformu Donio.cz a zkusí v letošním roce sehnat peníze touto novou digitální cestou.

Pokud byste chtěli TRNCE pomoci s rekonstrukcí předposlední učebny, budeme Vám vděční za jakýkoliv finanční dar, sdílení fundraisingového projektu TRNKY se svými známými, nebo případně jiným způsobem.

Podrobné informace naleznete na https://www.donio.cz/Trnka.

Z celého srdce Vám děkuji za přízeň a za Vaši pomoc.

Za spolek Trnkový květ z.s.

Ivana Fodorová