ZŠ Trnka Dobříš

Ředitelské volno v TRNCE vyhlášeno nebude

Ředitelské volno v TRNCE vyhlášeno nebude
Nový ministr zdravotnictví dnes vyzval ředitele škol, aby na pátek vyhlásili ředitelské volno. Vážíme si jeho nabídky a zároveň chceme rodiče našich žáků informovat, že ředitelka školy ZŠ Trnka se rozhodla volno nevyhlásit a škola bude v pátek 25. 9. fungovat jako každý jiný pátek. Neznamená to, že bychom podceňovali epidemiologickou situaci, v Trnce se chováme zodpovědně a dodržujeme bezpečností opatření. Dětí a pedagogů však chybí minimum, a proto jsme se rozhodli upřednostnit vzdělání a zájem rodičů, kteří by na poslední chvíli museli řešit program pro děti a svou absenci na pracovišti. Pokud si rodiče budou přát mít dítě tento den doma, mohou jeho nepřítomnost omluvit standardním způsobem. Děkujeme za pochopení a za pozornost! Jana Derflová, ředitelka školy